Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Нерухомість, житло

Випадкові 20
Голосування закінчено
Яким, на Вашу думку, повинен бути закон про нерухомість?
korin, 09.12.2008, 19:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Во время правления президента Кучмы был создан фонд содействия молодежному строительству. При Вас, в 2005 году условия приобретения квартиры через фонд были изменены таким образом, что обычным людям это жилье стало не доступно. На сайте молодежного фонда есть рейтинговый калькулятор, в который я завела Ваши данные. Предположим Ваша семья имеет право встать на очередь. Ваш рейтинг в очереди - 380(в Киеве). Как Вы думаете, кто эти 379 счастливцев которые перед Вами в очереди?и что делать остальным
Оксана, 12.12.2008, 23:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич! Просим Вас обратить внимание на проблему НЕДОСТРОЕВ В УКРАИНЕ.Мы являемся инвесторами замороженной стройки на Сосниных,4-а.Наши семьи и дети живут надеждой получить жилье, за которое отданы последние деньги.Дети спрашивают нас часто о геноциде.А вчера утром наш маленький сын сравнил геноцид с нашей ситуацией,потому что ему негде жить! Просим Вас сдержать Ваше слово достроить все недострои и доказать детям,что сказанное Президентом Украины, будет исполнено.С уважением
Виталия, 10.12.2008, 14:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич! Считаю, что в данной ситуации квартирные кражи следует рассматривать как МАРОДЕРСТВО. И наказание должно быть самым суровым - высшая мера. Вы с этим согласны?
Николай, 17.12.2008, 17:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент!
Скiлькi квартир можна було б збудувати для студентiв та для усiх iнших, хто потребує - на кошти, що пiшли на будiвництво меморiалу пам'ятi жертвам голодомору?
Semen, 09.12.2008, 16:58   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте!
Я двома руками за вирішення житлової проблеми для молоді! Але скажіть, будь-ласка, як придбати житло середньому поколінню, яке не встигло взяти дармову квартиру. Це переважно високоосвічені медики, педагоги, інженери - дієвий цвіт нації. Міняти професію -пізно, взяти кредит - зарплати не дозволяють і т.д..Хіба студенські гуртожитки чи перенаселена квартира батьків та копійчана зарплата - це все на що спроможна держава?
Василь, 11.12.2008, 11:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний президенте! Ми інвестори по вул.Сім"ї Сосніних-А.Ми вклали свої остані кровні гроші ,чесно зароблені за все життя,в будівництво квартири,думали що на старості хоч поживемо нормально.Але уже третій рік будівництво зупинено і іде судилище між "бандитами" які забрали і зупинили це будівництво.Ви дали розпорядження півтора року тому, щоб розібралися і добудували,але до сих пір нема ніякого здвигу.Якщо Ви ще живете в Україні і відповідаєте за свої слова, то вирішіть цю задачу до кінця
Інвестори житла по вул.Сім"ї Сосніних,4-А, 11.12.2008, 17:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович ! на селі нема ніякого будівництва села вимирають треба швидко перевести будівництво з города на село зробити такі умови кращі від города і народ поїде жити і працювати на село будут робочі місця піднімиця сільське господарство молдь буде працювати а не протерати штани в гральних автоматах та колти наркотики. Питання коли будуть побудовані в каждій обл. свенарні комлекси по зарубіжним технологіям які колись обіцяли побудувати. Микола.
Микола, 23.12.2008, 14:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, як може сьогодні молода родина придбати власне житло? На кредит ніяких грошей не вистачить - адже банки беруть нереальні відсотки. Чи може держава якось допомогти? Дякую
Катерина, студента ЗНУ, 17.12.2008, 17:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич! Я молодой специалист, имею 2 высших образования, но перспектив никаких....
С трудом устроился на работу...Зарплата 1.700 грн.,как я могу приобрести жилье? И при этом создавать семью....
Почему правительство не заботется о молодых кадрах?
Александр, 16.12.2008, 10:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент! Скажіть чиї права захищає Закон України "Про забезпечення раелізації житлових прав мешканців гуртожитків" який з 01.01.2009 р. вступить в силу. Подивіться на людей які поживають у гуртожитках по 20-40 років, вони все своє життя віддали працюючи на державних підприємствах, які зараз приватизовані, а мешканців викидають на вулицю. Що їм робити? Куди йти? Чи влада їх налаштовує на злочинні дії?
Галина, 17.12.2008, 12:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, мы уже более полугода пытаемся согласно букве Закона оформить аренду земли для строительства БС, чтобы подать телефонную связь в отдаленный район. Но натыкаемся на отсутствие механизма тендера/аукциона на аренду земли. Когда будет решен данный вопрос? Это существенно тормозит социальное развитие страны. Спасибо.
Андрей, 11.12.2008, 17:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите,вы действительно ничего не видите и не понимаете???Как может среднестатистический человек с зароботком 1500 гривен позволить преобрести себе и своей супруге жилье?Как вообще можно жить в этой стране с такими зароботками?Мне стыдно,что я живу в Украине!Стыдно из-за вас...Не остаеться ничего другого,как накопить денег и уехать от сюда навсегда!Чтобы ЖИТЬ,а не ВЫЖИВАТЬ!
Александр,21, 15.12.2008, 11:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний президент

Як мені працівнику держустанови , яка проживає з батьками отримати квартиру? Хочеться мати свою сім’ю і дітей. Але нема де жити.

Кредит взяти з моєю зарплатою 1390 грн. нема змоги.

Чи можна отримати ділянку під забудову , щоб якось самій будувати житло?

Готова сама бетон мішати та цеглу складати.
Галя, 11.12.2008, 16:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич!! Ответьте пожалуйста как молодому специалисту можно оплачивать жилье в Киеве.Работает уже 3 года в Минюсте ,а жилье оплачивает со своей зарплаты.
Долго так не протянешь.Не страшно что молодежь выедет за границу. Нужно поварачиваться лицом к молодым.
Елена Шатрюк, 16.12.2008, 21:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний, пане Президент!
Хочу поставити таке запитання, що робити тим громадянам, які купували житло, а його не зводять, питання з Елитою, хоча б було визнане, а з Троєщінськими Липками - ні. Там більше 6 будинків не добудовуються вже більше 3 років.
Киявнин, 12.12.2008, 16:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Как насобирать на квартиру, если зарплата 2000 гривен?
Евгений, 11.12.2008, 10:11   Лінк
 
Голосування закінчено
А чи неварто було б запровадити обмеження і для прем'єр міністрів ? Наприклад вони немають право на житло поки молоді сім'ї їх немають.
Олександр, 16.12.2008, 13:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! Остання надія на Вас як гаранта Конституції,як порядну та чесну людину.Втрутьтесь будь-ласка у справу недобудови по вул.Сім"ї Сосніних 4а і допоможіть ошуканим інвесторам (800 сімей) отримати такі довгожданні квартири .Люди в розпачі .Надіємось на Вашу підтримку . Наперед дуже гарно дякую .З повагою Світлана.
Світлана, 11.12.2008, 12:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Dobrui den..pane President.....ia kanadiec ykrainskogo poxodzenia......
investyvav groshi na kvartury v Odesi,iak Vu i rekomendyvalu v toronto v 2004..... a potim y travni 2008
povinni bylu zakinchitu bydivnictvo v oceni 2007...ale vce stoit' i groshi propadaut'.....
c4o robutu v cei sityacii,de shykatu pravdu i zakony?
s povagou
igor
igor, 18.12.2008, 21:04   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: