Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Нерухомість, житло

Випадкові 20
Голосування закінчено
Скажіть будь-ласка, чи реально молодій сім'ї із загальним місячним прибутком в 3 тисячі гривень отримати квартиру в м.Черкаси використавши державну систему кредитування молодих сімей? Які умови кредитування для сімей які очікують народження дитини?Які ваші пропозиції по вирішенню питання житла? Ви хочете вивести бізнес з тіні, але при цьому не розумієте ,що чистим легальним прибутком ніколи не заробиш на житло. Чекаю від вас пропозицій щодо вирішення ОСОБЛИВО ВАЖЛИВОГО ДЛЯ МЕНЕ ПИТАННЯ.Дякую
Сергій, 11.12.2008, 16:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент!
Статья 47 Конституции Украины гласит:
Кожен має право на житло. Держава створює умови,
за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати
його у власність або взяти в оренду.
Громадянам, які потребують соціального захисту, житло
надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно
або за доступну для них плату відповідно до закону.

Живу в Киеве 3 года. Жилья не имею. Куда мне обратится за моей квартирой?
Спасибо!
Дмитрий, 13.12.2008, 12:09   Лінк
 
Голосування закінчено
И что же для вас значит курс доллара 10 грн.??!! А для людей Украины это крах всему: мечте, планам, кредитам, всему.......и это можно перечислять бесконечно! Тысячи людей не могу купить жилье за наличные, и поэтому брали кредиты на жилье, и радовались жизни.........а вы не достойны, быть президентом! Может вы сможет погасить наши кредиты своими деньгами, уверена у вас их хватит!
Валентина, 18.12.2008, 14:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Пане Президенте, коли вже ми з чоловіком зможемо купити на нашу середню зарплатню собі хоча б однокімнатне жило чи найдешевше авто? Коли Україна вже почне жити як західна держава?
Одарка , 10.12.2008, 17:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич,
У нас вся сторана знает о том что городские местные власти злоупотребляют земельными вопросами, выделяют землю через коррупционные схемы (например,в Чернигове под застройку отдано 7,5 гектаров парковой зоны поймы Десны), но ни одного мэра не посадили в тюрьму, покуратура с протестами против незаконных решений бессильна против горсоветов, суды за взятки принимают незаконные решения. Какой выход из данной ситуации?
Константин, 15.12.2008, 00:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Не секрет, що нормальна людина не може собі дозволити купити ні земельну ділянку під забудову, ні нормальне житло. Питання навіть не в ціні, питання в вільному обігу і простоті оформлення.
Ігор, 14.12.2008, 22:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня пане президент підкажіть коли насправді розпочне нормально працювати Фонд Сприяння Молодіжному Житловому Будівництву враховуючи повне його фінансування в необхідному обсязі. Чи це лише "організація" для отримання кредиту для депутатських дітей або самих депутатів.
Алекс, 11.12.2008, 18:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Многие задают вопрос о молодежном кредите. Ну дадут вам его(правдой или неправдой).Купите вы новую квартиру.Стройка -остановится,БАНК-повысит %ставку,курс, ГОСУДАРСТВО-поменяет курс долара с 2 грн до 20 грн,потеряете работу и т.д. Кто будет отвечать???Государство,Ющенко? Да-НИКТО! !!! Зачем тогда МОЛОДЫМ семьям обещать НЕРЕАЛЬНОЕ??? Как детей рожать,воспитывать и как эти детям смотреть в глаза??? Надеюсь на ответ.
Украинец, 11.12.2008, 12:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Андрійович! Коли Фірташ, Коломойський, Васадзе і інші будівельні олігархи скинуть ціну на житло? Знаю, що тільки уряд це регулює і нічого нехоче робити бо має свій відкат із цього. Але ж прошу втрутитися.
Салмаз, 16.12.2008, 10:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи знаєте ви, Вікторе Андрійовичу, що в Укріїні відбуваються афери в будівній галузі, а батьки цих афер сидять при владі?! Це банкіри, заслужені економісти, прокурори... Ми, інвестора недобудованого будинку СІМ`Ї СОСНІНИХ 4а боремося, але над нами просто знущаютьсячим дали, тим більше! Півтора роки тому Ви обіцяли розібратися з нашим будівництвом, але до цих пір ті люди ділять наші гроші, шукають чим би ще нажитися! Це і є геноцид нації!!!
Сергей Демьянов, 10.12.2008, 19:26   Лінк
 
Голосування закінчено
ув. Виктор Андреевич! Мне почти 30 лет, неженат, работаю в перспективной компании. У меня зарплата 3000 грн. Сейчас, благодаря кризису, это уже меньше 400 у.е. А было 600 у.е. Вопрос такой. Когда и как создавать семью, если нет возможности купить квартиру даже если она будет стоить 50 000у.е??? Но даже такой цены нет!!! На кого рассчитаны такие цены??? Чтобы поддержать олигархов и стали еще богаче??? Где доступное жилье и что делать????
Ян Сергеевич, 12.12.2008, 16:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич! Подскажите мне, пожалуйста, что мне делать? Мой муж уже два месяца в больнице. За неделю (благодаря антикризисным дейстиям властей) сумма аренды 1-комнатной квартиры выросла на 600 грн., а зарплата как-то не выросла.
Почему, взяв квартиру в кредит (для этого нужна справка о хорошем доходе) я не могу расчитывать на субсидию. Я же покупаю не 10-ю квартиру, всю зарплату я буду отдавать банку,а за услуги ЖКХ заплатить не смогу.Да и в кредит теперь взять не смогу. Повеситься теперь?
Кристина, 17.12.2008, 17:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Мне вот что непонятно. Отобранные у должников квартиры и машины никуда не исчезнут. Значит, они станут собственностью других. Хотелось бы знать, кого именно?
Владимир, 18.12.2008, 23:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому так стрімко почали рости ціни на оплату за житло?І коли планується їх зменшення?
Вікторія, 10.12.2008, 21:15   Лінк
 
Голосування закінчено
У меня кредит, а вы и ваши прихвостни живете за мой счет...Как быть? У меня есть право на жизнь?
Аня, 17.12.2008, 13:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите пожалуйста, (при наших космических ценах на несчастное жильё) когда при его покупке будет выдаваться в качестве бонуса квартира за границей, ну или к примеру вилла в Испании? (ведь с нашими ценами на квартиры, можно и в белом доме комнатку прикупить ;) )
Sansey С.К., 11.12.2008, 12:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Витя а скажы ка пожалуста а ты хоть об одном студенте подумал??? я имею виду не общагу дать иму, а хоть какойто шанс купить квартирку хоть какуюто! не однокомнатку снимать минимум за 500убитых енотов, а нынче студенты уже с семьями бывают и шо им делать??? канешно веть студенты тебе ненада!!! тебе нада те кто реально сможет бабки в бюджет колотить! а веть на хрещатике ты совсем другое говорил! среди нас таких называю балаболами! подумай если не затруднит!
Рома, 11.12.2008, 17:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, коли закінчиться будівництво житлового комплексу "Дніпровскі вежі" на Троєщені в Києві, яке було почато у 1999 році для військовослужбовців внутрішніх військ. За цей час скандальна історія обростала все новими деталями: змінювалися підрядники, субпідрядники, будівельні компанії тощо. Проте одна річ залишалася незмінною — виділені з держбюджету кошти, на які передбачалося заселити у нове помешкання 450 офіцерських сімей, періодично кудись зникали, а будівництво так і стоїть.
Сергій, 12.12.2008, 07:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний, пане Президент!
Хочу поставити таке запитання, що робити тим громадянам, які купували житло, а його не зводять, питання з Елитою, хоча б було визнане, а з Троєщінськими Липками - ні. Там більше 6 будинків не добудовуються вже більше 3 років.
Киявнин, 12.12.2008, 16:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент,
я киянка, маю чоловіка, виховуємо двох дітей, маємо заробіток (до речі, повністю легальний) близько 9 000,00 грн. Живемо в 2-кімнатній квартирі разом з двома батьками, сестрою чоловіка та її дитиною, 27 років в загальній черзі, 7 в пільговій, 5 в молодіжній....
Цікаво, чи створить держава колись можливість хоч якимсь чином купити(чи заробити на нього)/отримати/взагалі мати хоч якимось чином власне житло?
І навіщо взагалі молоді створювати сім"ю? І чи варто жити в цій країні?
Оксана, 16.12.2008, 14:50   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: