Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Нерухомість, житло

Випадкові 20
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович, роз'яснить, будь ласка, чому Ваш особистий ДРУГ Рінат Ахметов відкрито порушує права громади с.м.т. Партеніт в Кріму, яка заборонила йому возводити триметровий паркан навколо вкраденого ним у України будинку відпочинку Айвазовське? А якщо ви схвалюєте подібне відношення до власности, то сформулюйте, будь ласка, скільки МИ Партенітци повинні платити за можливість дивитися на МОРЕ.. та скільки мі будемо повинни сплачувати за можливість дихати кримським повітрям?
Максим, 23.12.2008, 12:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Здравствуйте Виктор Андреевич! Скажите пожалуйста куда нужно пойти устроится на работу чтоб можно было получать зарплату которой хватит на оплату кредита за квартиру и на жизнь. Может у Вас найдется такая вакансия
Вера, 19.12.2008, 11:31   Лінк
 
Голосування закінчено
А чи неварто було б запровадити обмеження і для прем'єр міністрів ? Наприклад вони немають право на житло поки молоді сім'ї їх немають.
Олександр, 16.12.2008, 13:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин Президент! Хочу Вам выразить боль многих семей Украины, т.к. Вы лично являетесь мужем и отцом.
Я представляю частных инвесторов, которые вкладывали деньги в строительство жилья . Пример: долгострой "Дніпровські вежі" , что на Троещина. Главный заказчик - "доблестные" Внутренние Войска МВД Украины. Войска не контролировали подрядчиков и люди до сих пор не имеют долгожданного жилья. Когда государство будет контролировать тех, кому выдает лицензии на строительство?
Инна, 09.12.2008, 20:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи знаєте ви, Вікторе Андрійовичу, що в Укріїні відбуваються афери в будівній галузі, а батьки цих афер сидять при владі?! Це банкіри, заслужені економісти, прокурори... Ми, інвестора недобудованого будинку СІМ`Ї СОСНІНИХ 4а боремося, але над нами просто знущаютьсячим дали, тим більше! Півтора роки тому Ви обіцяли розібратися з нашим будівництвом, але до цих пір ті люди ділять наші гроші, шукають чим би ще нажитися! Це і є геноцид нації!!!
Сергей Демьянов, 10.12.2008, 19:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, как вы думаете сколько надо попробовать прожить человеку что бы суметь приобрести крышу над головой имея дохода в месяц 1200 грн. при стоимости 2-х комнатной квартиры не в центре Киева 159000 USD???
Даже не знаю по какому курсу попробовать посчитать что бы хоть приблизительно прикинуть.
Если взять даже 7,50 за $ то получится ...????
А на зарабатываемые деньги еще кушать надо, одеваться и т.д.
Екатерина, 22.12.2008, 10:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент!
Предлагаю Вам как Экономисту решить задачу. Граждане Украины (в основном) по 10-20 лет стояли на очереди на получение бесплатного жилья. Жилье предосьавлялось по бдату. Блатники получили не по одной квартире, которые выставили на продажу. И вот закончились бесплатные квартиры. На какую категорию "простых граждан" расчитаны строящиеся квартиры по 800-1400 долларов за кв. метр. И на какое бесплатное жилье можно расчитывать остальным? Место на кладбище- дорогое удовольствие.
Александр, 22.12.2008, 10:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Ющенко, скажите пожалуйста, когда ваш друг Черновецкий и его клиенты прекратят уродовать архитектурный облик Киева?
Александр, 17.12.2008, 14:59   Лінк
 
Голосування закінчено
У меня кредит, а вы и ваши прихвостни живете за мой счет...Как быть? У меня есть право на жизнь?
Аня, 17.12.2008, 13:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, чому колгоспникам роздали паї, а робітникам, які все життя тяжко працювали на заводах—нічного?
Ксенія, 11.12.2008, 15:14   Лінк
 
Голосування закінчено
96 голосів
Голосування закінчено Віктор Андрійович?
Я і мій чоловік - педагоги. Ми вже 16 років працюємо у державних навчальних закладах. Скажіть, будь-ласка, як можна чесно працюючи на державу, не виїжджаючи за кордон, не крадучи і не порушуючи Закон придбати для сім'ї житло? Існуюча система кредитування передбачає щомісячні платежі більші за сукупний сімейний дохід.
Ірина, 10.12.2008, 15:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний, Пане Президенте! Я інвестор недобудованого будинку по вклиці Сімї Сосніних 4а! З 2006 року будівництво не ведеться! На вулиці залишилося більше тисячі сімей, які очікують свої кровно зароблені квартири! Ви обіцяли допомогти, давали указ розібратися ще весною, але ситуация все більше заходить у глухий кут! Саме це - геноцид українського народу! ЗБЕРЕЖІТЬ СВОЄ СЛОВО - ДОПОМОЖІТЬ!
Віктор, 10.12.2008, 15:07   Лінк
 
Голосування закінчено
И что же для вас значит курс доллара 10 грн.??!! А для людей Украины это крах всему: мечте, планам, кредитам, всему.......и это можно перечислять бесконечно! Тысячи людей не могу купить жилье за наличные, и поэтому брали кредиты на жилье, и радовались жизни.........а вы не достойны, быть президентом! Может вы сможет погасить наши кредиты своими деньгами, уверена у вас их хватит!
Валентина, 18.12.2008, 14:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Президент! Что делать если денег не хватает на выплату валютного кредита??? Ведь очень много украинцев в этой ситуации... Почему Вы ничего не предпринимаете???
Екатерина, 23.12.2008, 12:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Андрійович! Коли Фірташ, Коломойський, Васадзе і інші будівельні олігархи скинуть ціну на житло? Знаю, що тільки уряд це регулює і нічого нехоче робити бо має свій відкат із цього. Але ж прошу втрутитися.
Салмаз, 16.12.2008, 10:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажить будь ласка що нам робити як віддавати кредит в доларах було 1500 гривнів а тепер 3000?
Юля, 19.12.2008, 00:51   Лінк
 
Голосування закінчено
В.А. Моя дружина мае народити дитину. Проживаемо ми зараз в 2-хкімнатній квартирі з батьками дружини. В квартирі при уличній температурі -10С вже холодно. Звичайно ми мусимо користуватися електронним обігрівачем. В моему селі землю мені не можуть виділити під забудову вже два роки, відповідаючи, що землі немае в запачах. В той же час землю, виділену сільскій раді ділять між собою депутати сільскої ради та продають. Скажіть, коли нарешті держава подумае про мене та мою сім'ю
Віталій, 21.12.2008, 17:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич,

в конференции 2007-го года участвовал вопрос: http://president2007.pravda.com.ua/answers/4773dcc095e99/ , суть которого: как можно купить квартиру молодой семье при зарплате в 1400 грн.?

Вы пообещали, что задающий этот вопрос человек получит ответ в ближайшие 2 месяца. Как вы думаете, он получил ответ? Какие шаги, начиная с 2007-го года, Вы сделали в направлении "Доступного жилья"?
Иван Швец, 09.12.2008, 17:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Не секрет, що нормальна людина не може собі дозволити купити ні земельну ділянку під забудову, ні нормальне житло. Питання навіть не в ціні, питання в вільному обігу і простоті оформлення.
Ігор, 14.12.2008, 22:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому так стрімко почали рости ціни на оплату за житло?І коли планується їх зменшення?
Вікторія, 10.12.2008, 21:15   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: