Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Нерухомість, житло

Випадкові 20
Голосування закінчено
Чому так стрімко почали рости ціни на оплату за житло?І коли планується їх зменшення?
Вікторія, 10.12.2008, 21:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Не желаете ли вы купить моей семье квартирку? Можно в любой точке земного шара..
Ай-Яй, 18.12.2008, 14:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему нет не кому дело до бездомных собак? Спать ночами не дают, детей не возможно завести в садик.Собаки эти бегают, кидаються на людей, детей пугая своим лаем, во дворах бардак...Так во до каких пор, наши комунальные службы будут издеваться над нородом?
Лена, 15.12.2008, 23:50   Лінк
 
Голосування закінчено
30 років живемо в шістьох в однокімнатній квартирі. І тільки чуємо обіцянки влади. Назбирати 90 тисяч доларів на квартиру в нашій країні неможливо! Скільки ще це буде тривати? Скільки ще наших буде мити унітази в Португалії та Іспанії? Скільки ще ми будемо дитись передачі про "залатую маладьож" і про ваші хати в Конче заспі?!! Дайте народу шанс жити, а не існувати!!!!!
Лариса, 11.12.2008, 09:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Как вы думаете ? Я студент заочник ,работаю на ЧП инжинером зарплата 1300 грн в месяц,Могу ли я сейчас купить себе квартиру если самая задрыпанная шарага у нас (в Сумах) в забытом богом уголке стоит от 60000 $, это можно подсчитать 60000* 7,8 = 468 000 гривен! в среднем мне нужно собирать 468 000 МЕСЯЦЕВ себе на жильё )))))))) вам не смешно?
при этом не есть не пить,никуда не ходить ничего не покупать....
Алексей, 14.12.2008, 23:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний, Пане Президенте! Я інвестор недобудованого будинку по вклиці Сімї Сосніних 4а! З 2006 року будівництво не ведеться! На вулиці залишилося більше тисячі сімей, які очікують свої кровно зароблені квартири! Ви обіцяли допомогти, давали указ розібратися ще весною, але ситуация все більше заходить у глухий кут! Саме це - геноцид українського народу! ЗБЕРЕЖІТЬ СВОЄ СЛОВО - ДОПОМОЖІТЬ!
Віктор, 10.12.2008, 15:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу! Я мешкаю в гуртожитку вже 15 років. У 2001р. його (будівлю гуртожитку) приватизувало підприємство на балансі якого воно враховувалось, а потім у 2002 році продало іншому підприємству. Причому не враховуючи нас мешканців, цого гуртожитка, яки мали і мають постійну прописку. Зараз нам відрезають опалення, газ, та теплопостачання. СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА - ЯК ГАРАНТ КОНСТИТУЦІЇ, ДЕ НАМ ЖИТИ???? БО ТАК ЖИТИ МИ НЕ МОЖЕМО - МИ НЕ ТВАРИНИ. Та і тварин так тримати жалко.
Чернова Галина Іванівна, 12.12.2008, 16:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Dobrui den..pane President.....ia kanadiec ykrainskogo poxodzenia......
investyvav groshi na kvartury v Odesi,iak Vu i rekomendyvalu v toronto v 2004..... a potim y travni 2008
povinni bylu zakinchitu bydivnictvo v oceni 2007...ale vce stoit' i groshi propadaut'.....
c4o robutu v cei sityacii,de shykatu pravdu i zakony?
s povagou
igor
igor, 18.12.2008, 21:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич,
У нас вся сторана знает о том что городские местные власти злоупотребляют земельными вопросами, выделяют землю через коррупционные схемы (например,в Чернигове под застройку отдано 7,5 гектаров парковой зоны поймы Десны), но ни одного мэра не посадили в тюрьму, покуратура с протестами против незаконных решений бессильна против горсоветов, суды за взятки принимают незаконные решения. Какой выход из данной ситуации?
Константин, 15.12.2008, 00:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Виктору Андрійовичу!!! Чому звернення до вас повертаються у формі відписок а виконавчі комітети на містах все пускають по бюрократичному кругу. Я вже два роки не можу заселитися у свій будинок тому що не рішається питання землі. Суди ; нелегка тяганина для простого люда Коли у Донецьку почнуть чесно працювати суди, а виконавчі комітети будуть керуватися законами а не понятіями.
shatryk_elena, 16.12.2008, 21:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Здравствуйте Виктор Андреевич! Скажите пожалуйста куда нужно пойти устроится на работу чтоб можно было получать зарплату которой хватит на оплату кредита за квартиру и на жизнь. Может у Вас найдется такая вакансия
Вера, 19.12.2008, 11:31   Лінк
 
Голосування закінчено
По конституции Украины я имею право получить свой кусочек родной земли - как для строительства, так и для ведения хозяйства.
Подскажите, где я могу получить обещанное мне государством? Заранее спасибо
африканский_йож, 10.12.2008, 18:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Ми молода сім'я. Одного разу держава нас обікрала - і ми вже 3 роки виплачуємо кредит за квартиру, якої, мабуть, не побачимо ніколи (Еліта-центр). Ми вирішили не чекати допомоги від держави, багато старанно працювали і придбали житло. Виплата по всім нашим кредитам (Еліта-центр і нова квартира) складає $1800 щомісяця. Наша зарплатня за старим курсом складала $2880, після ВАШИХ ШАХРАЙНИЦЬКИХ МАХІНАЦІЙ з курсом вона складає $1370. ДЕ І ЯК НАМ НАРОДЖУВАТИ МАЙБУТНЄ НАЦІЇ?
Инна, 19.12.2008, 17:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу!Нас,офіцерів української армії сьогодні разом з сімями виселяють з наших квартир,на котрі у нас є ордери.Не можна так знущатись з офіцерів української армії.Бо коли нас з малими дітьми виселять на вулицю (24 сімї),то буде біда для всіх.Це буде межа нашого терпінння. Допоможіть захиститись від рейдерів.Наша адреса:Миколаївська область м.Первомайськ вул.Тиха 38. 24 сімї військослужбовців
Олег , 11.12.2008, 18:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу! Ви багато обіцяли що допоможите постраждалим від "Еліта-Центр"! Був навіть ваш указ о допомозі. Наші сімї живуть вже 4 роки де можуть- і навіть в самих жахливих умовах (гаражі тощо). Ми єдині по всій країні, хто не зміг навіть подивитись на Будинки, які повинні були будуватись. Інші ошукані - вони можуть витребувати своє.
Ви казали, що вирішення "Еліти-центр" - то є Ваша політична воля. НАС 1579 - НАС СТАЄ МЕНШЕ!ДОПОМОЖІТЬ! МИ- ЦЕ УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ!НАШІ ДІТИ НЕ ВИТРИМУЮТЬ!
Леся, 11.12.2008, 13:37   Лінк
 
Голосування закінчено
чому н1хто не дбає за л1кв1даторами Челяб1нського взриву 1 де п1льги як1 дають у Рос11
нила, 16.12.2008, 13:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу.
Чому українцеві так важко володіти тим, що йому належить згідно Конституції - землею?
Чому молода сім"я не має змоги зараз за власним бажанням переїхати жити в село, в той час як в Україні цілі села стають при ватною територією, вхід на яку заборонено?
Чому в Чигиринському районі (безумовно вам відомому) заборонена приватизація присадибних ділянок простим смертним українцям?
Chacka, 12.12.2008, 23:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Вельмишановний пане!
А ви не думали тоді на майдані про те що сталося зараз?
Макс, 17.12.2008, 16:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Скільки можна байдуже дивитись на те, як українська молодь скитається по чужих квартирах, платячи за це шалені гроші, як живе в малюсіньких квартирках, де проживає ще 2-3 покоління? Чому Україні не потрібні розумні українці? Тому що недалекими легше керувати? Сором і ганьба всій владі. Думаю, що ваші діти і внуки не живуть від зарплати і до зарплати. Крадете - крадіть, але дайте простим українцям хоч трішки жити , а не виживати.....
Іванна, 11.12.2008, 09:29   Лінк
 
Голосування закінчено
У меня личный вопрос! Бывший муж военнослужащий, на пенсии, был личным водителем вначале Кинаха, потом Януковича...... Мы получили на семью двухкомнатную служебную квартиру, тогда же он меня благополучно выгнал с дочерью. Теперь я сужусь, суд первой инстанции я выиграла но теперь он подал апеляцию.... Почему так в нашей стране? Почему я с ребенком не могу жить дома, а вынуждена скитаться по чужим углам? В этой жизни мы с дочкой одни. Взываю о помощи!
Виктория, 15.12.2008, 09:18   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: