Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Нерухомість, житло

Випадкові 20
Голосування закінчено
96 голосів
Голосування закінчено Віктор Андрійович?
Я і мій чоловік - педагоги. Ми вже 16 років працюємо у державних навчальних закладах. Скажіть, будь-ласка, як можна чесно працюючи на державу, не виїжджаючи за кордон, не крадучи і не порушуючи Закон придбати для сім'ї житло? Існуюча система кредитування передбачає щомісячні платежі більші за сукупний сімейний дохід.
Ірина, 10.12.2008, 15:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Я ліквідатор ЧАЕС, пенсіонер до сих пір не маю житла, вклав всі гроші в будівництво по вул.СІМ"Ї СОСНІНИХ,4-А.Коли ви виконаєте свої обіцянки ,розберетесь з усіма вашими фігурантами і допоможете нам отримати наше житло за наші кровно зароблені гроші.Ми не просимо ваше, віддайте моє і наше.Чи нам доживати життя бомжами в рідній Україні,тому що олігархи і бандити нас обікрали,коли буде кінець цьому свавіллю.Якщо ви гарант, то захистіть свій український народ.Досить нам слухати пусті ваші слова
Валерій, інвестор, 11.12.2008, 17:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Скільки можна байдуже дивитись на те, як українська молодь скитається по чужих квартирах, платячи за це шалені гроші, як живе в малюсіньких квартирках, де проживає ще 2-3 покоління? Чому Україні не потрібні розумні українці? Тому що недалекими легше керувати? Сором і ганьба всій владі. Думаю, що ваші діти і внуки не живуть від зарплати і до зарплати. Крадете - крадіть, але дайте простим українцям хоч трішки жити , а не виживати.....
Іванна, 11.12.2008, 09:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент,
Чи підтримуєте Ви запровадження прогресивного земельного податку з власників землі для отримання "справедливих" податкових доходів від великих землевласників або з метою повернення земель (у разі неспроможності сплати податку) у державну власність?
Віталій Масюра, 12.12.2008, 17:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Глава Українського народу скажіть будь-ласка, як на сьогоднішній день молодому поколінню можна вижити в таких умовах, які Ви та уряд нам поставили. Мені 23 роки, я одружений вже 2 роки, і ці два роки я проживаю в зйомній квартирі з тієї причини, що я не можу дозволити купити собі квартиру чи на віть взяти її в кредит (нажаль не вистачить коштів). На мою думку ДЕРЖАВА повинна цінити та піклуватися про своє майбутнє а одже і про молодь.
Ігор, 10.12.2008, 14:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите пожалуйста, (при наших космических ценах на несчастное жильё) когда при его покупке будет выдаваться в качестве бонуса квартира за границей, ну или к примеру вилла в Испании? (ведь с нашими ценами на квартиры, можно и в белом доме комнатку прикупить ;) )
Sansey С.К., 11.12.2008, 12:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, в 2007 році, Ви на схожій конференції, пообіцяли молоді в найближчому часі доступні ціни на житло. Коли настане цей час? Не змушуйте молодь залишати кордони Батьківщини.
Михайло, 10.12.2008, 14:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Презеденте, якщо ви відповідаєте за свої слова, то коли добудується по СІМ"Ї СОСНІНИХ,4А житло?ви ще півтора року тому дали обіцянку розібратися з "Київвисотбудом", а віз і нині там.Де нам жити в 55 років,якщо всі наші кровні гроші забрали бандити, і тепер ни житла ні грошей.Хіба це не геноцид українського народу 2008р.Ви краще думали про живих чим про мертвих,тисячі ошуканих сімей цього не простять ні вам ,нікому.Куму-грузинам ви дали 50млн.,а рідному українцю - ви обідрали до цурки і зробили
Галина, 11.12.2008, 17:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу! Раніше, коли людину з ВУЗу направляли працювати за спеціальністю в інше місто або селище, то її обов`язково забезпечували житлом. То постає питання: чому зараз цього немає? Адже скрізь будуються пентхауси, величезна кількість крамниць, шикарні будівлі для банків (які, у зв`язку з кризою, збанкрутували)! То невже, Ви, як президент, не можете це припинити та надати житло, щойно закінчившему університет, студенту, який тільки починає свою кар`єру???
Антоніна, 16.12.2008, 11:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич! Я молодой специалист, имею 2 высших образования, но перспектив никаких....
С трудом устроился на работу...Зарплата 1.700 грн.,как я могу приобрести жилье? И при этом создавать семью....
Почему правительство не заботется о молодых кадрах?
Александр, 16.12.2008, 10:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, как вы думаете сколько надо попробовать прожить человеку что бы суметь приобрести крышу над головой имея дохода в месяц 1200 грн. при стоимости 2-х комнатной квартиры не в центре Киева 159000 USD???
Даже не знаю по какому курсу попробовать посчитать что бы хоть приблизительно прикинуть.
Если взять даже 7,50 за $ то получится ...????
А на зарабатываемые деньги еще кушать надо, одеваться и т.д.
Екатерина, 22.12.2008, 10:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Нынешняя молодая семья, имеющая в среднем заработок в 2 000 грн., уже изначально обречена на несчасный брак, по причине недостатка денег, что пиводит, в конечном результате, к ссорам и скандалам на этой почве, либо за неимением собственного жилья, живя с родителями, которые не дают возможность детям стать самостоятельными. По этим причинам 68 браков из 100 розпадаются! Мы живем и работаем для и ради Вас, а в замен не имеем и самого малого! Скажите, можно ли надеяться, что жилье будет доступным?
Натлия, 11.12.2008, 13:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент!
Особи, які зобовязані вирішити проблему осіб постраждалих від афери групи компаній "Еліта-Центр" на цей час показують тільки видимість дій, тоб-то без реальних зрушень. Яке покарання понесуть такі особи?
З повагою Валентина.
Валентина, 11.12.2008, 23:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович ! на селі нема ніякого будівництва села вимирають треба швидко перевести будівництво з города на село зробити такі умови кращі від города і народ поїде жити і працювати на село будут робочі місця піднімиця сільське господарство молдь буде працювати а не протерати штани в гральних автоматах та колти наркотики. Питання коли будуть побудовані в каждій обл. свенарні комлекси по зарубіжним технологіям які колись обіцяли побудувати. Микола.
Микола, 23.12.2008, 14:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Не понял, почему мой вопрос исчез, задаю его повторно.
ПАН ПРЕЗИДЕНТ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ, ЧТО У ДЕТЕЙ ВАШЕЙ СТРАНЫ ОТБИРАЮТ ДЕТСКИЕ И СПОРТИВНЫЕ ПЛОЩАДКИ, ПРИДОМОВЫЕ ТЕРРИТОРИИ.
ЕСЛИ НЕТ, ТО ПОИНТЕРЕСУЙТЕСЬ В СУДАХ ГОРОДА СЕВАСТОПОЛЯ, СКОЛЬКО ДЕЛ В ПРОИЗВОДСТВЕ И ПОЧЕМУ ПРОИГРЫВАЮТ ЖИТЕЛИ И ВЫИГРЫВАЮТ ПРЕДПРИНИМАТЕЛИ? БУДЕТ ЛИ ИЗДАН УКАЗ, ЧТОБЫ В РАДИУСЕ ХОТЯ БЫ 20 МЕТРОВ ВОКРУГ ДОМА НИКТО НЕ СМЕЛ ПОСЯГАТЬ НА ДЕТСКУЮ ПЛОЩАДКУ ИЛИ ПРИДОМОВУЮ ТЕРРИТОРИЮ?
Федор, 11.12.2008, 09:44   Лінк
 
Голосування закінчено
У вашей семьи жилье кредитованое? Наверное в гривне по 24 % годовых? Если в долларах, то мы готовы помочь... ведь только в Украине такие колебания курса при которых кридованый народ должен голодать!!!! Сколько времени еще вам нужно для подработки на колебании курса:??
Саша, 15.12.2008, 12:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич,
У нас вся сторана знает о том что городские местные власти злоупотребляют земельными вопросами, выделяют землю через коррупционные схемы (например,в Чернигове под застройку отдано 7,5 гектаров парковой зоны поймы Десны), но ни одного мэра не посадили в тюрьму, покуратура с протестами против незаконных решений бессильна против горсоветов, суды за взятки принимают незаконные решения. Какой выход из данной ситуации?
Константин, 15.12.2008, 00:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент!
Предлагаю Вам как Экономисту решить задачу. Граждане Украины (в основном) по 10-20 лет стояли на очереди на получение бесплатного жилья. Жилье предосьавлялось по бдату. Блатники получили не по одной квартире, которые выставили на продажу. И вот закончились бесплатные квартиры. На какую категорию "простых граждан" расчитаны строящиеся квартиры по 800-1400 долларов за кв. метр. И на какое бесплатное жилье можно расчитывать остальным? Место на кладбище- дорогое удовольствие.
Александр, 22.12.2008, 10:22   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    5    6    7    8    9    10
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: