Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу! Указами Президента для вирішення проблеми постраждалим "Еліта Центр"було обіцяно виділить необхідну кількість земельних ділянок, а насправді відібрали половину і тих, що були три роки тому.
Київрада затвердила Порядок та Попередній договір , який гарантує розірвання його одразу після винесення постанови чи рішення суду, про визнаня кмда цивільним відповідачем Ви читали особисто цей попередній договір про шантаж
Суди уже установили вину. Ви ж вчинете дії ? які
Дюбанова Наталія Прокопівна, 10.12.2008, 22:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Віктор Андрійович! Ви багато обіцяли що допоможите постраждалим від "Еліта-Центр"? Був навіть ваш указ о допомозі. Як президент ви контролююте виконання ваших указів? Ні одного пункту досі не виконано, скільки вже можно? Вже майже 3 року прошло.
Постраждалий, 10.12.2008, 21:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому так стрімко почали рости ціни на оплату за житло?І коли планується їх зменшення?
Вікторія, 10.12.2008, 21:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Я інвестор недобудованого будинку СІМ`Ї СОСНІНИХ 4а. Півтора роки тому Ви обіцяли розібратися з нашим будівництвом, але до цих пір ті люди ділять наші гроші, шукають чим би ще нажитися!Ответте,Дякую
Демьянов Сергей, 10.12.2008, 19:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи знаєте ви, Вікторе Андрійовичу, що в Укріїні відбуваються афери в будівній галузі, а батьки цих афер сидять при владі?! Це банкіри, заслужені економісти, прокурори... Ми, інвестора недобудованого будинку СІМ`Ї СОСНІНИХ 4а боремося, але над нами просто знущаютьсячим дали, тим більше! Півтора роки тому Ви обіцяли розібратися з нашим будівництвом, але до цих пір ті люди ділять наші гроші, шукають чим би ще нажитися! Це і є геноцид нації!!!
Сергей Демьянов, 10.12.2008, 19:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Допоможіть!Я дружина офіцера,нас хотять виселити з наших власних квартир рішенням якогось Дніпроперовського суду,котрий пройшов без нашої участі і без нашого відома.У нас є ордери на квартири та всі документи,але нас хотять виселити виконавці.Якщо виселять - ми себе спалимо,бо іншого виходу немає.У мене двоє дітей віком 2 та 10 років.Наша адреса Миколаївська область місто Первомайськ вул.Тиха 38.
Олександра, 10.12.2008, 19:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Нема, як бачимо в нас ні однієї особи, яка б підняла нашу Батьківщину, дала навіть тій самій бідніші людині десь заробити, хоча б на хліб, а не доїдати недоїдки з мусорних баків!!! В тому числі і наш тепершній презеден на якого усі так надіялись та сподівались, так і не зміг зрозуміти, що у нього хоче народ...Їм би лиш у їхніх кишенях кишіло грошима, та під звук щолчка пальців виростали для них 3-х поверхові будинки. А молоді сім'ї живуть по гуртожитках. Не знаєте чому пане президенте?
Наталя, 10.12.2008, 18:24   Лінк
 
Голосування закінчено
По конституции Украины я имею право получить свой кусочек родной земли - как для строительства, так и для ведения хозяйства.
Подскажите, где я могу получить обещанное мне государством? Заранее спасибо
африканский_йож, 10.12.2008, 18:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Продам квартиру з холодильником, набитим горілкою. Треба?
Ростислав, 10.12.2008, 18:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович!
Я житель Закарпаття!
Працюю доцентом у місцевому ВУЗі, жінка у місцевому коледжі, виховуємо сина.Житла нема (в установах, що працюємо житлового фонду нема). Отримав ділянку в селі під будівництво, але програма, яка працює в області "Власний дім" надає реструктуризований кредит лише особам, які проживають і працюють в селі.
"Скажіть, будь-ласка, як в цій країні, освітянам отримати чи побудувати ЖИТЛО! Хіба ми не заслужили, якоїсь реальної допомоги держави!
Дякую!
Руслан, 10.12.2008, 17:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Пане Президенте, коли вже ми з чоловіком зможемо купити на нашу середню зарплатню собі хоча б однокімнатне жило чи найдешевше авто? Коли Україна вже почне жити як західна держава?
Одарка , 10.12.2008, 17:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Пане Президент!

Чим Ви поясните такий факт: у ваших опонентів панів Медведчука та Шуфрича ( які Вас постійно критикують) є власні яхти а у вас немає?
Ігор, 10.12.2008, 17:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи знаєте Ви, Вікторе Андрійовичу, що в Україні відбуваються афери в будівельній галузі за московськими схемами, а організатори цих афер посідають владні посади? Це банкіри, заслужені економісти, прокурори....Ми, інвестори будівництва будинків по вул. СІМ`Ї СОСНІНИХ, 4А ТРИ РОКИ !!! боремось, але над нами просто знущаються і чим далі - тим більше! Півтора року тому Ви надали доручення розібратися з нашим будівництвом, але до цих пір винуватці цього безладу продовжують ділити наші гроші, шукають на чому ще поживитися, в той час як нам нема де жити, народжувати та виховувати дітей! Невже в нашій країні нема влади та законів, які можуть нас захистити, а є закони, які дозваляють нас знищувати? Це і є ГЕНОЦИД НАЦІЇ!!!
Лариса, 10.12.2008, 16:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний, Пане Президенте! Я інвестор недобудованого будинку по вклиці Сімї Сосніних 4а! З 2006 року будівництво не ведеться! На вулиці залишилося більше тисячі сімей, які очікують свої кровно зароблені квартири! Ви обіцяли допомогти, давали указ розібратися ще весною, але ситуация все більше заходить у глухий кут! Саме це - геноцид українського народу! ЗБЕРЕЖІТЬ СВОЄ СЛОВО - ДОПОМОЖІТЬ!
Вик, 10.12.2008, 16:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите, что нужно сделать, чтобы купить собственное жилье?
Инна, 10.12.2008, 16:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Здравствуйте, я не прошу у государства квартиру или помощи, я прошу чтобы просто не мешали! Почему я не имею права за свои деньги на своём приватезированном участке земли построить себе и своей семье дом?! Почему разрешение на строительство дома и ввод его в эксплуатацию стоит как половина дома? Почему я должен кормить чиновников-дармоедов, если сам себя и свою молодую семью хочу обеспечить жильём?! И как это возможно работая на государственном предприятии?!
Алексей, 10.12.2008, 16:05   Лінк
 
Голосування закінчено
96 голосів
Голосування закінчено Віктор Андрійович?
Я і мій чоловік - педагоги. Ми вже 16 років працюємо у державних навчальних закладах. Скажіть, будь-ласка, як можна чесно працюючи на державу, не виїжджаючи за кордон, не крадучи і не порушуючи Закон придбати для сім'ї житло? Існуюча система кредитування передбачає щомісячні платежі більші за сукупний сімейний дохід.
Ірина, 10.12.2008, 15:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президент! Коли люди постраждалі від діяльності"ЭІТА ЦЕНТР" зможуть отримати своє законне житло? Чому ваше розпорядження про забеспечення житлом постраждалих не виконується? Пройшло вже 4 роки а крартир немає,будівнитство не розпочате і навідь якщо розпочнеться найблищим часом то це займе ще невідомо скільки часу. Постійні суди,незаконні банкрутства,сроки на отримання житла не установленні,черга теж!!! Хто це має вірішити і коли?
Юлія, 10.12.2008, 15:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний, Пане Президенте! Я інвестор недобудованого будинку по вклиці Сімї Сосніних 4а! З 2006 року будівництво не ведеться! На вулиці залишилося більше тисячі сімей, які очікують свої кровно зароблені квартири! Ви обіцяли допомогти, давали указ розібратися ще весною, але ситуация все більше заходить у глухий кут! Саме це - геноцид українського народу! ЗБЕРЕЖІТЬ СВОЄ СЛОВО - ДОПОМОЖІТЬ!
Віктор, 10.12.2008, 15:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Мені 41 рік, маю сім'ю, неповнолітню дитину. Ми з дружиною після закінчення університетів працюємо в державних навчальних закладах. Скажіть, будь-ласка, яким чином ми можемо придбати власне житло? Запропонована Вами раніше схема щодо взяття кредиту не спрацьовує, бо наші спільні зарплати не покривають щомісячних платежів по кредиту. Підкажіть будьте добрі, як може громадянин який працює на державній роботі не будучи злодієм, не обманюючи державу, не тікаючи за кордон, заробити на власне житло!
Іван, 10.12.2008, 14:55   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: