Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
Чьому я не можу взяти пільговий кредит для придбання житла, якщо я стою в черзі на житло і маю право на житло відповідно конституції України? Чьому Ви не створюєте умов для громодян, які на це мають право, невже якщо людина чесна, то вона не має право в цій країні жити?
Гімчинський Олександр, 11.12.2008, 13:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу! Ви багато обіцяли що допоможите постраждалим від "Еліта-Центр"! Був навіть ваш указ о допомозі. Наші сімї живуть вже 4 роки де можуть- і навіть в самих жахливих умовах (гаражі тощо). Ми єдині по всій країні, хто не зміг навіть подивитись на Будинки, які повинні були будуватись. Інші ошукані - вони можуть витребувати своє.
Ви казали, що вирішення "Еліти-центр" - то є Ваша політична воля. НАС 1579 - НАС СТАЄ МЕНШЕ!ДОПОМОЖІТЬ! МИ- ЦЕ УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ!НАШІ ДІТИ НЕ ВИТРИМУЮТЬ!
Леся, 11.12.2008, 13:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, почему Вы не станете инициатором закона про косвенное налогообложение? Согласно деклараций многих наших государственных деятелей они получают мало, а живут в таких апартаментах на которые не заработать за свою зарплату и за несколько жизней без питания?
Олександр Гімчинський, 11.12.2008, 13:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Нынешняя молодая семья, имеющая в среднем заработок в 2 000 грн., уже изначально обречена на несчасный брак, по причине недостатка денег, что пиводит, в конечном результате, к ссорам и скандалам на этой почве, либо за неимением собственного жилья, живя с родителями, которые не дают возможность детям стать самостоятельными. По этим причинам 68 браков из 100 розпадаются! Мы живем и работаем для и ради Вас, а в замен не имеем и самого малого! Скажите, можно ли надеяться, что жилье будет доступным?
Натлия, 11.12.2008, 13:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент. Скажите, пожалуйста, почему в нашей стране никак не защищаются интересы добросовестных покупателей? Почему человек, купивший квартиру с соблюдением всех требований закона может остаться без жилья?
Дмитрий, 11.12.2008, 13:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Чьому Ви не ініцюєєте постановку питання про податок з нерухомості громодян? Чи не тому, що його треба буде платити депутатам та наближеним до влади особам, яких у нас в державі менше 10 %, але які контролюють усі фінансові потоки?
Олександр Гімчинський, 11.12.2008, 13:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! Остання надія на Вас як гаранта Конституції,як порядну та чесну людину.Втрутьтесь будь-ласка у справу недобудови по вул.Сім"ї Сосніних 4а і допоможіть ошуканим інвесторам (800 сімей) отримати такі довгожданні квартири .Люди в розпачі .Надіємось на Вашу підтримку . Наперед дуже гарно дякую .З повагою Світлана.
Світлана, 11.12.2008, 12:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите пожалуйста, (при наших космических ценах на несчастное жильё) когда при его покупке будет выдаваться в качестве бонуса квартира за границей, ну или к примеру вилла в Испании? (ведь с нашими ценами на квартиры, можно и в белом доме комнатку прикупить ;) )
Sansey С.К., 11.12.2008, 12:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Многие задают вопрос о молодежном кредите. Ну дадут вам его(правдой или неправдой).Купите вы новую квартиру.Стройка -остановится,БАНК-повысит %ставку,курс, ГОСУДАРСТВО-поменяет курс долара с 2 грн до 20 грн,потеряете работу и т.д. Кто будет отвечать???Государство,Ющенко? Да-НИКТО! !!! Зачем тогда МОЛОДЫМ семьям обещать НЕРЕАЛЬНОЕ??? Как детей рожать,воспитывать и как эти детям смотреть в глаза??? Надеюсь на ответ.
Украинец, 11.12.2008, 12:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи знаєте Ви Вікторе Андрійович, що в Україні за сприяння владних чиновників реалізуються будівельні афери по московським схемах, - це банкіри, заслужені економісти, прокурори… Ми інвестора будинку по вул.С.Сосніних 4а три роки!!! Відстоюємо своє право на отриммання квартир, але над нами просто знущаються, і чим далі, тим цинічніше. 1,5 року назад Ви дали доручення всім фігурантам вияснити причину, та завершити будівництво, та до цих пір фігуранти ілять наші гроші, та шукають яким чином нажит
С.Сосніних, 11.12.2008, 12:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Ви проголосили програму «доступне житло»? Коли українська сім’я може купити житло за реальними цінами ? Як ця програма виконуватиметься за умов, коли більшість будівництв зупинилась ?
Роман, 11.12.2008, 12:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент! Прошу Вас особисто відповісти на слідуючи питання:
-чому в нашому місті процвітає шахрайство та безладдя на будівничому ринку,
-чому влада відвертається від вирішення проблеми "Еліта-центр" та вигадують, як ще раз ошукати,
-чому не виконуються ВАШІ УКАЗИ по вирішенню проблеми "Еліта-центр",
більшість чесних поважних людей СТАЛИ БОМЖАМИ, соціально незахищеними та нікому до них немає діла.
Галина Леонтіївна, 11.12.2008, 11:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте!
Я двома руками за вирішення житлової проблеми для молоді! Але скажіть, будь-ласка, як придбати житло середньому поколінню, яке не встигло взяти дармову квартиру. Це переважно високоосвічені медики, педагоги, інженери - дієвий цвіт нації. Міняти професію -пізно, взяти кредит - зарплати не дозволяють і т.д..Хіба студенські гуртожитки чи перенаселена квартира батьків та копійчана зарплата - це все на що спроможна держава?
Василь, 11.12.2008, 11:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Жилье и дети это самоя больная тема для молодых семей на сегодня -сужу по себе. Кредиты в доларах брали по курсу 5,05 под 14% а тепеть банк поднял 17,5% + курс доллара, молодые семьи платить не могут детей кормить незачто. Поверьте после того как банки заберут у нас квартиры мы на улицы не пойдем, поедим дружно жить к вам у вас же не однокомнатная квартира в хрущевке? А так оно и будет поверьте выхода у нас другого нет мы не можем платить Возможно ли для молодых семей компенсация от государства
Наташа, 11.12.2008, 11:22   Лінк
 
Голосування закінчено
"Уважаемый" Президент! Хочу задать вопрос по поводу проблемы с жильем для "простых" украинцев. Когда уже наконец жилье станет доступным при минимальной зарплате 600 гривен и при цене на него (жилье) в 200000 - 300000 тыс. гривен как минимум? Неужели большинству работоспособным и кормящим Вас украинцев придется выживать на улицах, а депутатам и Вам жить в квартирах, предоставленных "на халяву". Вы хотите довести Украину до ситуации ваших любимых 30-х годов прошлого века? Не прошлым надо жить....
Ксения Александровна, 11.12.2008, 11:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Как насобирать на квартиру, если зарплата 2000 гривен?
Евгений, 11.12.2008, 10:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Про те що молоді сімї отримають житло від держави вже давно здається не мріє. Ми намагаємося самі виходити з ситуації взяли кредити, причому взяли в доларах - вигідніше. А тепер нам доведеться віддавати добровільно-примусово їх у банки.. Виходу іншого не бачу..Спробуйте з двома малолітніми дітьми пожити у 23 метрах хрущовки, де дитина вже не вміщається на диванчик а розкласти його ніде причому спиш і бачиш як бомжуєш з дітьми на вокзалах як нам жити?? за що коли все віддаєш за кредит???
Наталя, 11.12.2008, 09:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Не понял, почему мой вопрос исчез, задаю его повторно.
ПАН ПРЕЗИДЕНТ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ, ЧТО У ДЕТЕЙ ВАШЕЙ СТРАНЫ ОТБИРАЮТ ДЕТСКИЕ И СПОРТИВНЫЕ ПЛОЩАДКИ, ПРИДОМОВЫЕ ТЕРРИТОРИИ.
ЕСЛИ НЕТ, ТО ПОИНТЕРЕСУЙТЕСЬ В СУДАХ ГОРОДА СЕВАСТОПОЛЯ, СКОЛЬКО ДЕЛ В ПРОИЗВОДСТВЕ И ПОЧЕМУ ПРОИГРЫВАЮТ ЖИТЕЛИ И ВЫИГРЫВАЮТ ПРЕДПРИНИМАТЕЛИ? БУДЕТ ЛИ ИЗДАН УКАЗ, ЧТОБЫ В РАДИУСЕ ХОТЯ БЫ 20 МЕТРОВ ВОКРУГ ДОМА НИКТО НЕ СМЕЛ ПОСЯГАТЬ НА ДЕТСКУЮ ПЛОЩАДКУ ИЛИ ПРИДОМОВУЮ ТЕРРИТОРИЮ?
Федор, 11.12.2008, 09:44   Лінк
 
Голосування закінчено
30 років живемо в шістьох в однокімнатній квартирі. І тільки чуємо обіцянки влади. Назбирати 90 тисяч доларів на квартиру в нашій країні неможливо! Скільки ще це буде тривати? Скільки ще наших буде мити унітази в Португалії та Іспанії? Скільки ще ми будемо дитись передачі про "залатую маладьож" і про ваші хати в Конче заспі?!! Дайте народу шанс жити, а не існувати!!!!!
Лариса, 11.12.2008, 09:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Скільки можна байдуже дивитись на те, як українська молодь скитається по чужих квартирах, платячи за це шалені гроші, як живе в малюсіньких квартирках, де проживає ще 2-3 покоління? Чому Україні не потрібні розумні українці? Тому що недалекими легше керувати? Сором і ганьба всій владі. Думаю, що ваші діти і внуки не живуть від зарплати і до зарплати. Крадете - крадіть, але дайте простим українцям хоч трішки жити , а не виживати.....