Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
Поясніть де мають жити молоді сімї??????????????????????????
коля, 11.12.2008, 18:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич!Когда,наконец,получат свое законное жилье люди,пострадавшие от строительной аферы "Элита-центр"?Что,конкретно Вы сделали,чтобы помочь обманутым инвесторам?Какое поручение Вы сейчас дадите,чтобы как можно быстрее решить эту проблему?
Ковальчук Елена Григорьевна, 11.12.2008, 17:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Я ліквідатор ЧАЕС, пенсіонер до сих пір не маю житла, вклав всі гроші в будівництво по вул.СІМ"Ї СОСНІНИХ,4-А.Коли ви виконаєте свої обіцянки ,розберетесь з усіма вашими фігурантами і допоможете нам отримати наше житло за наші кровно зароблені гроші.Ми не просимо ваше, віддайте моє і наше.Чи нам доживати життя бомжами в рідній Україні,тому що олігархи і бандити нас обікрали,коли буде кінець цьому свавіллю.Якщо ви гарант, то захистіть свій український народ.Досить нам слухати пусті ваші слова
Валерій, інвестор, 11.12.2008, 17:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Презеденте, якщо ви відповідаєте за свої слова, то коли добудується по СІМ"Ї СОСНІНИХ,4А житло?ви ще півтора року тому дали обіцянку розібратися з "Київвисотбудом", а віз і нині там.Де нам жити в 55 років,якщо всі наші кровні гроші забрали бандити, і тепер ни житла ні грошей.Хіба це не геноцид українського народу 2008р.Ви краще думали про живих чим про мертвих,тисячі ошуканих сімей цього не простять ні вам ,нікому.Куму-грузинам ви дали 50млн.,а рідному українцю - ви обідрали до цурки і зробили
Галина, 11.12.2008, 17:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Витя а скажы ка пожалуста а ты хоть об одном студенте подумал??? я имею виду не общагу дать иму, а хоть какойто шанс купить квартирку хоть какуюто! не однокомнатку снимать минимум за 500убитых енотов, а нынче студенты уже с семьями бывают и шо им делать??? канешно веть студенты тебе ненада!!! тебе нада те кто реально сможет бабки в бюджет колотить! а веть на хрещатике ты совсем другое говорил! среди нас таких называю балаболами! подумай если не затруднит!
Рома, 11.12.2008, 17:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Витя а скажы ка пожалуста а ты хоть об одном студенте подумал??? я имею виду не общагу дать иму, а хоть какойто шанс купить квартирку хоть какуюто! не однокомнатку снимать минимум за 500убитых енотов, а нынче студенты уже с семьями бывают и шо им делать??? канешно веть студенты тебе ненада!!! тебе нада те кто реально сможет бабки в бюджет колотить! а веть на хрещатике ты совсем другое говорил! среди нас таких называю балаболами! подумай если не затруднит!
Shmuga, 11.12.2008, 17:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, мы уже более полугода пытаемся согласно букве Закона оформить аренду земли для строительства БС, чтобы подать телефонную связь в отдаленный район. Но натыкаемся на отсутствие механизма тендера/аукциона на аренду земли. Когда будет решен данный вопрос? Это существенно тормозит социальное развитие страны. Спасибо.
Андрей, 11.12.2008, 17:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний президенте! Ми інвестори по вул.Сім"ї Сосніних-А.Ми вклали свої остані кровні гроші ,чесно зароблені за все життя,в будівництво квартири,думали що на старості хоч поживемо нормально.Але уже третій рік будівництво зупинено і іде судилище між "бандитами" які забрали і зупинили це будівництво.Ви дали розпорядження півтора року тому, щоб розібралися і добудували,але до сих пір нема ніякого здвигу.Якщо Ви ще живете в Україні і відповідаєте за свої слова, то вирішіть цю задачу до кінця
Інвестори житла по вул.Сім"ї Сосніних,4-А, 11.12.2008, 17:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый В.А. У будет конкретный вопрос. И я искренне прощу ответить Вас четко, по теме и лаконично.
Например, я молодой специалист который только окончил ВУЗ и работаю с окладом $500, как я могу на такую запрату преобрести жильё?
Хотел бы взять кредит, но и кредиты уже не дают, а если и дают, то с такими условиями, что не захочешь никокой квартиры.
Что лично Вы сделаете уже завтра, чтобы молодым людям и молодым семьям было намного легче приобрести собственное жильё?
Большое спасибо!!!
Анатолій (Харків), 11.12.2008, 17:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажіть будь-ласка, чи реально молодій сім'ї із загальним місячним прибутком в 3 тисячі гривень отримати квартиру в м.Черкаси використавши державну систему кредитування молодих сімей? Які умови кредитування для сімей які очікують народження дитини?Які ваші пропозиції по вирішенню питання житла? Ви хочете вивести бізнес з тіні, але при цьому не розумієте ,що чистим легальним прибутком ніколи не заробиш на житло. Чекаю від вас пропозицій щодо вирішення ОСОБЛИВО ВАЖЛИВОГО ДЛЯ МЕНЕ ПИТАННЯ.Дякую
Сергій, 11.12.2008, 16:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, мы уже более полугода пытаемся согласно букве Закона оформить аренду земли для строительства БС, чтобы подать телефонную связь в отдаленный район. Но натыкаемся на отсутствие механизма тендера/аукциона на аренду земли. Когда будет решен данный вопрос? Это существенно тормозит социальное развитие страны. Спасибо.
Андрей, 11.12.2008, 16:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Як в цій країні можливо отримати житло? Я народився і виріс в Києві, закінчив ВУЗ, працюю за спеціальністью, але після виплати комунальних платіжок, якщо відкласти кошти на проїзд тільки на роботу і назад то навіть на хліб не хватає. Як я можу покращити демографічний рівень в нашій країні, коли й самому жити нема де, куда я маю привети майбутню дружину? Де будуть жити мої діти? З такими цінами на житло, нам воно не світить ніколи, а таких як я 90% населення України! Де нам жити?!!!
Геннадій, 11.12.2008, 16:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний президент

Як мені працівнику держустанови , яка проживає з батьками отримати квартиру? Хочеться мати свою сім’ю і дітей. Але нема де жити.

Кредит взяти з моєю зарплатою 1390 грн. нема змоги.

Чи можна отримати ділянку під забудову , щоб якось самій будувати житло?

Готова сама бетон мішати та цеглу складати.
Галя, 11.12.2008, 16:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Ви видали Указ про те що селянам до кінця цього року мають видати акти власності на землю замість земельних паїв
Але селянам с. Стеблівка, Хустського р-ну Закарпатської області до тепер “виготовляються” акти . Коли буде виконуватись ваш Указ?
Галина, 11.12.2008, 16:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите, почему нельзя социальное жилье основной массе давать в рассрочку? от государства нужно только 5-6 лет финансировать эту сферу, а дальше она будет уже сама себя финансировать?
это и будет называться СОЦИАЛЬНОЕ ЖИЛЬЕ, потому что оно будет строиться за счет социума!
и скажите почему это самое жилье самого плохого качества и минимального метража? неужели мы только на это заслужили, ОБСЛУЖИВАЯ всю верхушку власти?!
Катерина, 11.12.2008, 15:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, чому колгоспникам роздали паї, а робітникам, які все життя тяжко працювали на заводах—нічного?
Ксенія, 11.12.2008, 15:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент! Ви собі не можете уявити, як це в одну мить можна залишитися бездомним. Моя сім'я одна із тих, яка постраждала від афери "Еліта-Центр". Чому при живих батьках діти залишаються сиротами??? Чому не можуть жити однією сім'єю, повноцінно навчатися? А я як батько не можу належно виховувати свою дитину. Причиною всього є відсутність житла, та бідкання по найманим квартирам. Скільки було обіцянок від різних інстанцій про допомогу постраждалим... "А віз і нині там..."
Станіслав, 11.12.2008, 15:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, я хочу Вам сказать что одной программой по строительству жилья населению ничего не решить. Я предлагаю запретить спекуляцию жилья как это сделано в развитых странах, к примеру, в Сингапуре:
- Нельзя покупать больше 1 квартиры
- Одинокий человек может купить квартиру только после 35 лет, до 35 только можно купить семьей
... и еще много разных запретов, которые искореняют эту проблему. И это работает.
Вы можете ознакомиться со всеми их запретами и внедрить в Украине. Спасибо
Денис, 11.12.2008, 15:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув.Виктор Андреевич!Проблем много,но,как понимаю,основная задача Государства-обеспечение прав и потребностей народа путем выполнения КОНКРЕТНЫХ ДЕЙСТВИЙ,направленных на решение этой задачи.Я один из инвесторов злополучного КИЕВВЫСОТСТРОЯ-комплекса на СЕМЬИ СОСНИНЫХ,4-А,я честным и тяжелым трудом заработал деньги на 1-комн.квартиру в этих домах.Так помогите же нам,обяжите тех,кто ДОЛЖЕН не декларациями,а ДЕЛАМИ обеспечивать наши права и потребности.С уважением.
геннадий, 11.12.2008, 14:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда цены на ЖИЛУЮ недвижимость снизятся до экономически обоснованного уровня (приблизительно в 5-7 раз)? Что вы для этого сделали? Что планируете делать?
Роман Сергеевич, 11.12.2008, 14:36   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: