Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
ув. Виктор Андреевич! Мне почти 30 лет, неженат, работаю в перспективной компании. У меня зарплата 3000 грн. Сейчас, благодаря кризису, это уже меньше 400 у.е. А было 600 у.е. Вопрос такой. Когда и как создавать семью, если нет возможности купить квартиру даже если она будет стоить 50 000у.е??? Но даже такой цены нет!!! На кого рассчитаны такие цены??? Чтобы поддержать олигархов и стали еще богаче??? Где доступное жилье и что делать????
Ян Сергеевич, 12.12.2008, 16:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу! Я мешкаю в гуртожитку вже 15 років. У 2001р. його (будівлю гуртожитку) приватизувало підприємство на балансі якого воно враховувалось, а потім у 2002 році продало іншому підприємству. Причому не враховуючи нас мешканців, цого гуртожитка, яки мали і мають постійну прописку. Зараз нам відрезають опалення, газ, та теплопостачання. СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА - ЯК ГАРАНТ КОНСТИТУЦІЇ, ДЕ НАМ ЖИТИ???? БО ТАК ЖИТИ МИ НЕ МОЖЕМО - МИ НЕ ТВАРИНИ. Та і тварин так тримати жалко.
Чернова Галина Іванівна, 12.12.2008, 16:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня, шановний пане Президент! Звертаємось до Вас з питанням приватизації кімнат у гуртожитках. 01.01.2009 р. вступить в силу Закон України "Про забезпечення раелізації житлових прав мешканців гуртожитків" і нібито мешканці отримають право приватизувати кімнати, то чому влада на місцях з цього приводу нічого не робить, а держава не контролює цю бездіяльність. Чому ми нікому не потрібні, чому не можливо розмовляти про ці питання з корумпованою місцевою владою. Почуйте наш біль. Дякуємо.
Галина, 12.12.2008, 16:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний, пане Президент!
Хочу поставити таке запитання, що робити тим громадянам, які купували житло, а його не зводять, питання з Елитою, хоча б було визнане, а з Троєщінськими Липками - ні. Там більше 6 будинків не добудовуються вже більше 3 років.
Киявнин, 12.12.2008, 16:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Мені 22 роки,і я хотів би в наступному році створити свою сім’ю,бо є людина,яку я дуже кохаю і хочу прожити з нею усе своє життя.Я працю з 18-ти років,і при цьому навчаюся.Чотири місяці назад я ПОКЛАВ ГРОШІ НА ДЕПОЗИТ У ГРИВНІ,думав підзаробити трохи.Хотів купити житло,коли ціни на нього упадуть.До цього часу я не можу забрати власні гроші,і долар виріс з 4,65 до 7,85 грн..Що мені робити?Як далі жити,якщо у мене забрали моє майбутнє?На даний момент мені не вистачає великої суми.Роботу втратив.
Віталій, 12.12.2008, 16:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич!
Я замужем почти десять лет. Зарабатываю хорошие деньги и у нас неплохой семейный бюджет. Но вынуждены жить с родителями. Детей я не рожаю только потому, что нет своего дома, негде их рожать, а потому не хочется. Я уверена, что таких семей тысячи! Скажите, ситуация на рынке недвижимости Украины специально смоделирована таким образом, чтобы привести к гибели нашей нации??? Или мне нужно взять мышьяк и отравить всех родных, чтобы отвоевать право жить отдельно?
Бомжик, 12.12.2008, 15:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний, Вікторе Андрійовичу!
Чи плануються кредити на житло для молоді на рівні європейських країн - 2-5 % ?
Елеонора, 12.12.2008, 15:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Скоро третья годовщина геноцида под названием "Элита-Центр".Среди потерпевших есть инвалиды ВОВ,учасники боевых действий,ветераны вооружённых сил и труда,ликвидаторы аварии на ЧАЭС и др.Многих уже нет...Когда будет(и будет ли вообще) принят закон по обеспечению жильем потерпевших от афёры ГИБК "Элита-Центр"
П.Кононенко.Инвалид ВОВ., 12.12.2008, 13:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, почему в нашей стране 12 резиденций для приема иностранных гостей, в США, например всего одна максимум две.
Мы что настолько богатая страна, что можем себе это позволить.
Сколько обходится содержания данных резиденций?
Оставьте одну остальные продайте вот и будут деньги для пенсионеров.
Покровский Евгений Александрович, 12.12.2008, 13:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому за підпис на акті на КУПЛЕНУ (а не отриману безкоштовно) землю, якій оформлений та переданий до відділу земельних ресурсів тільки для підпису, треба платити на карман від 1500у.е., бо без цого акт буде не підписаний ще невідомо скільки. Вже 2 роки він "на підпису" лежить.Києво-Святошинський район. Таких грошей не маю . Що робити?
людина, 12.12.2008, 12:10   Лінк
 
Голосування закінчено
Муж моей сестры приватизировал свой дом и землю в Бахчисарайском районе в с.Красный мак, после этого он погиб, а жене уже 4 года не выдают акт о приватизации земли в Земельно-кадастровом центре города Бахчисарая, который находится по адресу ул. Буденного 16. Начальником этого центра является Котюков О.П. В этом центре сказали, что такие акты выдавать запретили. Правда ли это? Как решить эту проблему и к кому обратиться?
Вдова осталась с тремя маленькими детьми.
Смутченко Наталья Владимировна, 12.12.2008, 10:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президенте! На даний момент Вам задано біля 4500 запитань. Фізично Ви не зможете відповісти на всі... Я не впевнений, що Ви дасте відповідь мені. Чому будівельна компанія Інтергал-Буд - номінант премії "Національний Будівельний Олімп", в односторонньому порядку протягом півроку 2 рази збільшує ціну, та термін оплати на об'єкти нерухомості, які будуються, мотивуючи зміною курсу гривні до долара? Це беззаконня і грабіж народу! Хаос!
Любомир, 12.12.2008, 07:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, коли закінчиться будівництво житлового комплексу "Дніпровскі вежі" на Троєщені в Києві, яке було почато у 1999 році для військовослужбовців внутрішніх військ. За цей час скандальна історія обростала все новими деталями: змінювалися підрядники, субпідрядники, будівельні компанії тощо. Проте одна річ залишалася незмінною — виділені з держбюджету кошти, на які передбачалося заселити у нове помешкання 450 офіцерських сімей, періодично кудись зникали, а будівництво так і стоїть.
Сергій, 12.12.2008, 07:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый президент!

Я построил дом в селе, но как оказалось подключить электроэнергию к нему стоит чуть ли не третью часть стоимости самого дома. Мне предлагают самому построить линию предачи к дому, купить трансформатор, а потом все это отдать бесплатно АЕС Киевєнерго на баланс. Они будут пользоваться этой линией и трансформатором по своему усмотрению.

Кто придумал такой закон и кто разрешил так грабить народ?
Александр Валентинович, 12.12.2008, 06:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний президент!
Поясніть будь ласка, як я можу почати будувати своє життя в цій країні... Мені 22 роки, я закінчую ВУЗ і знаю, що максимум, що мені світить - це робота, з заробітньою платою в 2500-3000 грн. Як мені придбати своє власне житло? За що купляти одяг і продукти мені і моїй майбутній сімї? Як я зможу допомагати своїм батькам, коли я не знаю, як сам проживу? Куди все котиться? Мені тільки 22 роки, а я починаю ненавидіти уряд... Нащо ви підвели всю країну?
Тарас, 12.12.2008, 01:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент!
Особи, які зобовязані вирішити проблему осіб постраждалих від афери групи компаній "Еліта-Центр" на цей час показують тільки видимість дій, тоб-то без реальних зрушень. Яке покарання понесуть такі особи?
З повагою Валентина.
Валентина, 11.12.2008, 23:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич! Меня зовут Ольга мне 26 лет В2004 году мои родители и родители моего мужа инвестировали 2-х ком. кв. по ул. Семьи Сосниных 4-А С 2006 года строительство заморожено дома находятся в готовности на 70 %. Я знаю что Вам известно о нашей проблеме и по Вашему поручению создана комиссия Я хочу чтобы Вы знали что до сих пор нет конкретного решения и люди которые имеют прямое отношение к всему этому продолжают делить наши деньги Прошу Вас от всех нас разобраться и помочь нам
Ольга, 11.12.2008, 22:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу!Нас,офіцерів української армії сьогодні разом з сімями виселяють з наших квартир,на котрі у нас є ордери.Не можна так знущатись з офіцерів української армії.Бо коли нас з малими дітьми виселять на вулицю (24 сімї),то буде біда для всіх.Це буде межа нашого терпінння. Допоможіть захиститись від рейдерів.Наша адреса:Миколаївська область м.Первомайськ вул.Тиха 38. 24 сімї військослужбовців
Олег , 11.12.2008, 18:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня пане президент підкажіть коли насправді розпочне нормально працювати Фонд Сприяння Молодіжному Житловому Будівництву враховуючи повне його фінансування в необхідному обсязі. Чи це лише "організація" для отримання кредиту для депутатських дітей або самих депутатів.
Алекс, 11.12.2008, 18:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановній пане президент! Проживаю у м.Житомир, маю квартиру. У цьому місяці отримав квитианцію на сплату тарифу за житло, в якій вказана сума, вища у два рази ніж за попередні місяці. Маю коротенькі запитання.
1.Це є одним з пунктів Вашої АНТИКРИЗОВОЇ програми?
2.За які-такі послуги, або їх якість, встановлено ПОДВІЙНИЙ тариф?
Вважаю, що багато людей захоче про це запитати саме Вас пане президент, як гарнта наших прав, які можливо ще й залишились.
Буду вдячний за відверту віповідь.
Борис, 11.12.2008, 18:08   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: