Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
Шановний Президент!
Таке питання, Моя мама прожила 20 років в гуртожитку, яке вона отримала працюючи на підприемстві ( пропрацювала більше 10 років )! На данний момент ставлять такі умови, або викупляйте, або висиляйтесь! Йти нам немає куди, гроше на квартиру також немае, навіть якщо взяти кредит! Як в цій ситуації діяти?
Владислав, 14.12.2008, 17:32   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте, хочу запитати у Вас стосовно гуртожитків. Мої батьки є біженцями, живуть тут вже майже 20 років у гуртожитку. Цей гуртожиток викуплений і мої батьки під загрозою виселення.Чи мають право їх виселяти? У 1988 році міська влада дала їм дозвіл на проживання в гуртожитку.Це люди яким, реально нікуди йти, а квартиру купити їм не по кишені.В них немає родичів, нікого...
І взагалі така проблема не у нас одних, куди звертатись? Хто може допомогти?
Наталія, 14.12.2008, 16:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президенте, скажіть будь ласка яким чином будівельники збирають та розбирають величезні 50ти метрові крани під час стройки ?
Олександр, 14.12.2008, 15:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Есть ли у Вас жилье в кредите ? Под какой процент и что является залогом ?

И что нам делать, с пятимесячной дочуркой на руках, зимой и без работы ? При том, что ипотеку исправно платили почти 4 года !

Вам докладывают о массовых случаях суицидов (должников банкам ) ?
Патриот Украины, 14.12.2008, 14:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый господин Президент.
Знаете ли Вы о том, что в власти Деснянского района г. Киева организовали аферу, в результате которой триста семей со стариками и детьми остались без квартир? Простые люди инвестировали строительство домов по ул. Лврухина, д.5 и 6 только потому, что заказчиком строительства выступила Деснянская РДА г. Киева. В результате - строительство заморожено, люди - на улице. Выживают, кто как может. Зачем и кому нужна такая власть?
Ильчук Андрей Иванович, 13.12.2008, 22:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Что это за размер зарплаты в бюджетной сфере у специалиста с высшим образованием, который позволяет оформлять субсидии на оплаты жЭКА? Увеличьте вилку окладов! Я хочу работать, а не бегать по отделам субсидий и создавать там очереди в период гриппа. Субсидяя -это унижение. Зачем государство унижает человека труда?
киевлянка, 13.12.2008, 22:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, як ви вважаєте можна збалансувати ціну на житло з реальними доходами громадян в сучасних умовах, щоб люди самі без допомоги держави та кредитних ресурсів могли його купувати. Хіба справедливо, що будівельник отримує зарплатню більше, ніж шахтар; хіба справедливо, що будматеріали коштують більше, ніж хліб; хіба справедливо, що земля, яка не має жодної собівартості , коштує такі шалені гроші на вільному ринку. І це все при тому, що у нас падає чисельність населення, землі багато.
Мазуров Сергій Дмитрович, 13.12.2008, 16:37   Лінк
 
Голосування закінчено
В країні не вистачає робочих рук для будування гарних помешкань чи світлої голови на плечах влади?
MiroSHlaW, 13.12.2008, 15:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент, мені 37 років, а моїй дружині 26 у нас є малолітня донька , ми знімаємо квартиру в Дніпропетровську. Я виріс в дитячому будинку і все в цьому житті досягав самотужки...Ми з дружиною - архітектори і тому нам потрібно жити в місті, але як ми можемо купити доступне житло? Так як мені вже 37 ми не можемо встати в чергу на доступний кредит молодим сімьям. І ще питання - чи можливо в нашому місті отримати земельну ділянку під забудову житла, як це було раніше при СРСР?
Сергій, 13.12.2008, 12:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент!
Статья 47 Конституции Украины гласит:
Кожен має право на житло. Держава створює умови,
за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати
його у власність або взяти в оренду.
Громадянам, які потребують соціального захисту, житло
надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно
або за доступну для них плату відповідно до закону.

Живу в Киеве 3 года. Жилья не имею. Куда мне обратится за моей квартирой?
Спасибо!
Дмитрий, 13.12.2008, 12:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу.
Чому українцеві так важко володіти тим, що йому належить згідно Конституції - землею?
Чому молода сім"я не має змоги зараз за власним бажанням переїхати жити в село, в той час як в Україні цілі села стають при ватною територією, вхід на яку заборонено?
Чому в Чигиринському районі (безумовно вам відомому) заборонена приватизація присадибних ділянок простим смертним українцям?
Chacka, 12.12.2008, 23:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Во время правления президента Кучмы был создан фонд содействия молодежному строительству. При Вас, в 2005 году условия приобретения квартиры через фонд были изменены таким образом, что обычным людям это жилье стало не доступно. На сайте молодежного фонда есть рейтинговый калькулятор, в который я завела Ваши данные. Предположим Ваша семья имеет право встать на очередь. Ваш рейтинг в очереди - 380(в Киеве). Как Вы думаете, кто эти 379 счастливцев которые перед Вами в очереди?и что делать остальным
Оксана, 12.12.2008, 23:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Ющенко. Коли в гуртожитку нарешті буде горяча вода хоча б на годинку, електроенергія безперебійно (часто горить проводка, аж дим стоїть на прешому поверсі, а горить бо сидимо без отоплення). Студенти з Ужгорода.
киць, 12.12.2008, 21:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи плануються кредити на житло для молоді на рівні європейських країн - 2-5%?
Ігор, 12.12.2008, 21:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте! Коли буде доступним житло? Хоча б на однокімнатні та лише для молодих сімей. Чи можна якось виключити з ринку житла спекулянтів??? Бо працюєш, працюєш, і не маєш де жити. А спекулянти не працюють - а мають купу житла. Де правда?
Анна, 12.12.2008, 20:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент. Жильё было недоступным для большинства жителей Украины до кризиса и осталось таковым во время кризиса. А все заверения и выступления в прессе про доступность и наконец-то хорошие времена для покупки жилья - это для кого? Вы не могли бы обосновано сказать о количестве граждан, которые могут теперь приобрести жильё и какой доход в гривнях на семью в месяц для этого надо иметь?
Александр, 12.12.2008, 18:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент, чому в Україні дуже важко купити, або отримати пільгове житло. Я вчитель у спец-інтернаті, одинока мати 2-х дітей-інвалідів з бронхіальною астмою. Жодний банк кредит не надасть, в чергах стояти можливо хоч все життя, назбирати кошти не виходить. Коли влада буде реально дбати про таких як ми? і куди в такому випадку йдуть наші податки, якщо і заборгованість в державі є, і депутам є всі можливості отримати все те, що вони бажають, а таким як я - практика з виживання
Олена, 12.12.2008, 18:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажіть за які такі заслуги воєнним дають квартири?? Щоби менше базікали хто де і що розікрав чи розпродав?? А давайте зробимо акцію квартири учителям-найменш захищеної як на мене спеціальності!!!! З сіл вже майже всі вчителі повтікали-діти ходять через 2 села до школи. А як бути молодим науковцям? В гуртожиток паршивий поселитися неможливо. Та і умови там не ті-дисертацію писати!!!!
Оля, 12.12.2008, 17:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент,
Чи підтримуєте Ви запровадження прогресивного земельного податку з власників землі для отримання "справедливих" податкових доходів від великих землевласників або з метою повернення земель (у разі неспроможності сплати податку) у державну власність?
Віталій Масюра, 12.12.2008, 17:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте,
Як Ви ставитесь до запровадження змін до Земельного кодексу, за якими у разі якщо землі, виділені приватним особам або підприємствам (тобто отримані ними на безоплатній основі) після, наприклад, 2000 року, не використовуються за цільовим призначенням протягом 1-2 років, ці землі примусово повертаються в державну власність