Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Нерухомість, житло

Останні запитання
Голосування закінчено
Свого часу видавали людям житлові і інші сертифікати на приватизацію, ніхто роз"яснювальної роботи не проводив. Тепер виходить така ситуація, що комунальне житло в якому прийшлося за власний кошт побудувати додаткові споруди (криниця, погріб, підключення газу, опалення...), неможна приватизувати бо житлові сертифікати вклали в фабрику на якій працювала мама, те що їх непотрібно вкладати ніхто не говорив, а зараз їх повернути неможливо (як і 8 років назад). Як приватизувати житло?!
Олександр (Darken), 17.12.2008, 12:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент! Скажіть чиї права захищає Закон України "Про забезпечення раелізації житлових прав мешканців гуртожитків" який з 01.01.2009 р. вступить в силу. Подивіться на людей які поживають у гуртожитках по 20-40 років, вони все своє життя віддали працюючи на державних підприємствах, які зараз приватизовані, а мешканців викидають на вулицю. Що їм робити? Куди йти? Чи влада їх налаштовує на злочинні дії?
Галина, 17.12.2008, 12:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! Мені дуже цікаво, як молода людина з навіть середньою зарплатою може собі придабти кваритиру? І чому нас всі запевняють у тому, що молодіжне житло стане доступнішим, проте ми цього не відчуваєм, а? Тут не те що купити, тут зняти квартиру проблема для молодих людей. Проте мені здається, що все-таки моє запитання не спровокує якоїсь конкретної відповіді. Доцільніше було б вас спитати,якими методами контрацепції ви користуєтесь. Просто толку більше.
Анна, 17.12.2008, 11:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич!! Ответьте пожалуйста как молодому специалисту можно оплачивать жилье в Киеве.Работает уже 3 года в Минюсте ,а жилье оплачивает со своей зарплаты.
Долго так не протянешь.Не страшно что молодежь выедет за границу. Нужно поварачиваться лицом к молодым.
Елена Шатрюк, 16.12.2008, 21:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Виктору Андрійовичу!!! Чому звернення до вас повертаються у формі відписок а виконавчі комітети на містах все пускають по бюрократичному кругу. Я вже два роки не можу заселитися у свій будинок тому що не рішається питання землі. Суди ; нелегка тяганина для простого люда Коли у Донецьку почнуть чесно працювати суди, а виконавчі комітети будуть керуватися законами а не понятіями.
shatryk_elena, 16.12.2008, 21:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Поясніть будьласка, як так є, що міністри катаються на мерседесах і їм заборонено купувати машини більше чим раз у рік на 100 000 доларів, а прості люди не те що машину, а й будку для життя неможуть купити ?
Сердега, 16.12.2008, 15:23   Лінк
 
Голосування закінчено
А что, разве у молодой семьи специалистов, с маленьким ребенком, должна быть возможность приобрести за заработанные честным трудом деньги квартиру? :)))
sonar, 16.12.2008, 14:58   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент,
я киянка, маю чоловіка, виховуємо двох дітей, маємо заробіток (до речі, повністю легальний) близько 9 000,00 грн. Живемо в 2-кімнатній квартирі разом з двома батьками, сестрою чоловіка та її дитиною, 27 років в загальній черзі, 7 в пільговій, 5 в молодіжній....
Цікаво, чи створить держава колись можливість хоч якимсь чином купити(чи заробити на нього)/отримати/взагалі мати хоч якимось чином власне житло?
І навіщо взагалі молоді створювати сім"ю? І чи варто жити в цій країні?
Оксана, 16.12.2008, 14:50   Лінк
 
Голосування закінчено
"Шановный" Віктор Андрійович! Я студентом стояв на Майдані ще з першого дня і як недорізаний горлопанив "Ющенко! ...Ющенко!!!", після чого, як птах літав на крилах від гордості, що народ зумів, народ проснувся, народ отямився...три останні роки писав дисретацію з фінансів за прожитковий мінімум на рівні 100 у.е.... скажіть, може я щось не те кричав, що ніколи не матиму змоги купити квартиру для дружини і двійні, що народилася влітку? Дякую Вам лише за одне - впевненість у необхідності еміграції!
Сергій Мельніков, 16.12.2008, 14:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу,
всі програми чи то доступного, чи то молодіжного житла передбачають певну компенсацію відібраній чиновником особі коштів на придбання житла. Це:
- не справедливо по відношенню до тих, хто таку компенсацію не отримує;
- не дозволяє акумулювати достатній ресурс в рамках держбюджету;
- дуже по-совєтскі .
Чому не збудувати державний житловий фонд для здачі його в оренду на ринкових умовах. Кошти отримати в якогось ЕБРР, а кредит повертати за рахунок надходжень від оренди.
Ockham, 16.12.2008, 13:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Як мені, вчителю за фахом, можна придбати квартиру в Києві? Га? Або, що ви скажете про зарплату вчителів в Україні?))))))
Ольга, 16.12.2008, 13:38   Лінк
 
Голосування закінчено
А чи неварто було б запровадити обмеження і для прем'єр міністрів ? Наприклад вони немають право на житло поки молоді сім'ї їх немають.
Олександр, 16.12.2008, 13:36   Лінк
 
Голосування закінчено
чому н1хто не дбає за л1кв1даторами Челяб1нського взриву 1 де п1льги як1 дають у Рос11
нила, 16.12.2008, 13:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув. Президент, Вы и Ваша команда пытаетесь пронести в парламент Закон о налоге с недвижимости, если общая площадь более 100 кв.м. Объясните почему я Вам(Гос-ву) должен платить налог, если ВЫ, ничем мне и людям в частности не помогаете в развитии? а гноите и давите этот бедный народ. Я от государства не видел ни копейки какой-либо помощи! Прошу рассмотреть этот вопрос, т.к. это называет обдираловка
Сухов Виталий, 16.12.2008, 12:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич! Меня зовут Виктория, в 2005 году инвестировала через банк Киев в жилье по ул Семьи Сосниных 4а, Вы знаете о нашей проблеме. Посодействуйте же ее разрешению. Для многих это боль и горе.
Виктория, 16.12.2008, 12:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Навіщо відключати опалення, електропостачання або газ за неоплату усим у будинку, навіть тим, хто щомісячно добросовісно сплачує комунальні послуги?
Невже не можливо робити відключення (блокування) постачання індивідуально?!
Інакше навіть ті, хто платив, більше цього робити не будуть - нема за що!!!!!!!!!!!!!
Олена, 16.12.2008, 11:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу! Раніше, коли людину з ВУЗу направляли працювати за спеціальністю в інше місто або селище, то її обов`язково забезпечували житлом. То постає питання: чому зараз цього немає? Адже скрізь будуються пентхауси, величезна кількість крамниць, шикарні будівлі для банків (які, у зв`язку з кризою, збанкрутували)! То невже, Ви, як президент, не можете це припинити та надати житло, щойно закінчившему університет, студенту, який тільки починає свою кар`єру???
Антоніна, 16.12.2008, 11:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Андрійович! Коли Фірташ, Коломойський, Васадзе і інші будівельні олігархи скинуть ціну на житло? Знаю, що тільки уряд це регулює і нічого нехоче робити бо має свій відкат із цього. Але ж прошу втрутитися.
Салмаз, 16.12.2008, 10:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич! Я молодой специалист, имею 2 высших образования, но перспектив никаких....
С трудом устроился на работу...Зарплата 1.700 грн.,как я могу приобрести жилье? И при этом создавать семью....
Почему правительство не заботется о молодых кадрах?
Александр, 16.12.2008, 10:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему в нашей стране все так сложно и не становится проще даже если это по силам власти, почему, например, передача по наследству дачного участка, как правило, длится год, сопровождается кучей бумажек, денег, потерей рабочего времени(стояние в десятке очередей с 6 утра) зачем нужна вторичная приватизация при этом, и так в нашей стране по-дурацки во всем, у нас человек-обуза для государства? Государство хочет ему везде усложнить жизнь, у нас самое забюрократизированное государство в Европе!
Дмитрий, 16.12.2008, 09:41   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: