Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Голодомор

Останні запитання
Голосування закінчено
как Вы смеете обижать русский народ который пал от голода вместе с украинским народом??? обвинять в данной ситуации стоит только влась..а не русский народ...
Анастасия, 16.12.2008, 21:25   Лінк
 
Голосування закінчено
В больницах умирают живые, а строим памятник мертвым. Зачем?
Александр, 16.12.2008, 21:11   Лінк
 
Голосування закінчено
зачем вы копаетесь в прошлом? лучше занимайтесь текущими проблемами.
Sergey, 16.12.2008, 19:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, Ви ставите свічки за померлих в голодомор і не помічаєте, що ГОЛОДОМОР навколо! Хіба може жінка в декретній відпусці прогодувати себе и дітей( а в мене їх двоє) на допомогу по догляду за дитиною в 130 гривнів? А їх ще треба одягати, годувати і платити за навчання, яке начебто теж безкоштовне!
Ольга, 16.12.2008, 19:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент!
Чи не вважаєте Ви, що в країні, мільйони людей якої загинули від рук комуністичного режиму (нагадаю Вам про голодомор), існування Комуністичної партії та її участь у політичному житті країни не просто недоречне, а є знущанням та наругою над пам'яттю загиблих?
Світлана, 16.12.2008, 19:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент.
Хочу поделится с вами рецептом: Морозим сосиску, трем на терке, мажем хлеб майонезом и посыпаем тертой сосиской, одной сосиски хватает на 5-10 бутербродов. Вопрос, а как питаетесь вы? Может подскажите рецепт еще экономичного обеда???
Александр, 16.12.2008, 19:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Повністю підтримую ваші зусилля по висвітленню Голодомору в Україні. Тут не можна шкодувати засобів чи обмежувати Правду. Правда про Голодомор потрібна в першу чергу для того, щоб в нашій історії не було більше Переяславських рад. Ні просхідного, ні прозахідного типу. Україна може бути самодостатньою, але тільки в тому випадку, якщо основні засоби виробництва, Земля, ЗМІ і ін. належать державі. Капіталістичну Україну Росія просто скупить, або вона впаде в руки світової зауліси, як у же впали ЗМІ
Микола, 16.12.2008, 18:45   Лінк
 
Голосування закінчено
В.А. Ющенко?
ДЕСЯТЬ КРОКІВ НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ ?
1. СТВОРИТИ П’ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ РОБОЧИХ МІСЦЬ.
2. ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРІОРИТЕТНЕ ФІНАНСУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОГРАМ.
3. ЗБІЛЬШИТИ БЮДЖЕТ – ЗМЕНШЕННЯМ ПОДАТКІВ.
4. ЗМУСИТИ ВЛАДУ ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ПОВЕСТИ РІШУЧУ
БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ.
5. СТВОРИТИ БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ДЛЯ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.
6. ЗАХИСТИТИ ЦІННІСТЬ СІМ’Ї.
7. СПРИЯТИ ДУХОВНОСТІ, МОРАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ.
8. СПРИЯТИ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО СЕЛА.
9. ПІДВИЩИТИ БОЄЗДАТНІСТЬ АРМІЇ.
10. ПРОВОДИТИ ЗОВНІШНЮ ПОЛІТИКУ В ІНТЕРЕСАХ Н
Лев., 16.12.2008, 18:41   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент!
Если вы не можете обеспечить всех достойной работой, то - пожалуйста! -сделайте мусорные ящики не такими высокими, а то неудобно в них лазить.
Спасибо!
Admin, 16.12.2008, 18:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент, Вы уже всему миру рассказали о голодоморе 30-х годов, а как быть обычным гражданам с голодомором который устраиваете ВЫ и сколько ВАМ заплатили чтобы ВЫ убили экономику страны, да и само государство???????????????????????
Хотя в настоящее время тема летучих мышей в приоритете.......... НО ОНИ ЖЕ НЕ ПЛАТЯТ НАЛОГИ
Виталий, 16.12.2008, 17:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу, чи ще не запізно Вам змінити акценти в питанні про геноцид москалів проти українського народу? Може все ж признати факт, що це був дійсно геноцид, але комуністів проти свого, радянського народу? В цьому випадку Ви б виглядали розумним і поміркованим в очах спільноти, не виникло б додаткових чвар з сусідньою державою, а також цим самим Ви б забили ще один, можливо останній цвях в труну комунізму. Тим паче, що з комуністами ви ніколи не будете в одній коаліці...
Fix, 16.12.2008, 17:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович,в період вашого президентства Ви не раз доказали народу що не спроможні на рішучі дії.Ми шануємо загиблих в тому страшному голодоморі,але ваша маніакальна політика щодо нього це вже занабдо!!!Розкрийте очі,ви не бачите далі свого носа! Своїми діями,а вірніше їх відсутністю,Ви доводите країну до повного хаосу.Ваша бездіяльність приведе до другого голодомору!Ваші нащадки будуть соромитись такого родства! Подайте будьласка у відставку!
Serj, 16.12.2008, 17:10   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, здравствуйте!Тема голодомора- это конечно важно,но нельзя ее
переводить в пиар. Это хорошо, что Вы подняли этот вопрос, но почему таким путем и только сейчас? Вы видите, что творится в стране: беспризорные дети в подвалах, на улицах.
А это же будущее нации! Да разве таким оно должно быть? А наша молодежь? Где ей жить и работать. А старики- безмолвно умирающие . Вы этого не видите или не хотите видить? Пройдитесь по улицам . У страны нет будущего с такой политикой.
Наталья, 16.12.2008, 15:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, Считаете ли Вы себя виновным в том что использовав трагедию голодомора в достижении определённых политических целей, а именно формирование образа врага в лице государства России, Вы тем самым совершили моральное преступление перед жертвами этой трагедии? Ведь придав голодомору формулировку геноцид Вы обвинили в геноциде именно это государство.
Виктор, 16.12.2008, 14:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенти, чи Ваші молодші діти малювали Голодомор? Як Ви пояснили Тарасику, що матусі поїдали своїх синочків?
Ольга Рось, 16.12.2008, 13:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув. г-н Президент, скажите а памятник голодомору вы заготовили впрок, для будущих жертв?
AZ, 16.12.2008, 13:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Пан президент,подскажите,для чего ставить памятник голодомору?Вы своими руками повторяете историю генацыда....Может заодно и нам поставите памятник?Пенсионерам,у которых пенсия меньше,чем квартплата?Детям онкобольным,на которых государство выделяет 10 гривен в сутки(на питание и лечение)?Женщинам,которые рожают детей,когда нет работы,садики не работают,роды принимают так,что половина детей с патологией-потому,что кесарево делать НЕ ПОЛОЖЕНО?Что вы делаете с людьми?Страдают дети и старики!!!
Алина,Симферополь, 16.12.2008, 13:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, чи доведеться Україні у 2009 голодувати? На народ чекає піст? Чи може такий собі невеличкий пістець? Ви так багато згадуєте про голодомор - чи не готуєте Ви морально український народ до такого собі дежа вю?
Олекса, 16.12.2008, 12:25   Лінк
 
Голосування закінчено
По поводу Голодомора у меня сразу же появился вопрос, буквально в тот же день, когда мы все поминали жертв. Скажите, ЧТО У ВАС БЫЛО НА ЗАВТРАК, ОБЕД И УЖИН В ЭТОТ ДЕНЬ?
Пан YESik, 16.12.2008, 12:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич. Как вы относитесь, что скоро на Украине возникнет новый голодомор, так как ее жителям не за что будет купить еду. Или тема голодомора для Вас пунктик? Сначала 30-ые года "пиарим", а теперь новый голод создаем, дабы было чем себя занять на посту?
Эли, 16.12.2008, 11:50   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: