Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Голодомор

Останні запитання
Голосування закінчено
Пи знаємо як заробити гроші, громадяиен президент!
Ну що, таке усього лише один голодомор-геноцид, то хіба за це багато грошей отримаєш?! Пропонуємо визнати геноцид українського народу наступних країн і виставити їм рахунок у порядку послідовності:
1.Монголія.
2.Турція.
3.Литва.
4.Польша.
5.Австрія.
6.Германія.
7.Грузія (Джугашвілі, Берія і так далі).
8. Та звичайно,- Ізраїль, який же геноцид без них!
Ось це вже гроші! Та за таке бабло можна Київ зробити столицею НАТО, розмістити базу
Вуйко, 18.12.2008, 00:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент.У меня сложилось впечатление,что кроме голодомора,Вас ничему не учили.Может будем двигаться дальше?
Петя, 17.12.2008, 23:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент, чи буде новий ГОЛОДОМОР 2009-2010р.р. ???
СХАМЕНІТЬСЯ...
Ярослав, 17.12.2008, 22:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, а как Вы относитесь к идее "Оранжевого голодомора"?
Андрей, 17.12.2008, 20:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу, ви в курсі, що через вас, над трагедією голодомору почали насміхатися? Ви цього добивалися?
Олександр, 17.12.2008, 19:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Володимирович пропоную вам переіменуватися в Віктор Голодоморович
Саша, 17.12.2008, 19:58   Лінк
 
Голосування закінчено
ставте в каждом городе и в гроде в каждом районе по памятнику голодомор 2008
а слов больше нет какой президент такая и страна
Без работный, 17.12.2008, 19:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Г-н Президент! Вы хотите сделать голодомор национальной идеей? Это все, что Вы можете предложить для будущего страны?
Галина, 17.12.2008, 19:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Сколько вам заплачено за геноцид 2008 - ... года?
Игорь, 17.12.2008, 19:10   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, для Вас очень больна тема голодомора в Украине в 32-33гг. Это хорошо помнить историю. То что твориться сейчас - это и есть ГОЛОДОМОР, в котором Вы, ваша команда (Балога, Богатырева и т.п.), парламент и т.д. принимаете непосредственное участие. Вам есть чем гордиться, Вы делаете ГОЛОДОМОР на Украине!! Вы и Ваша команда виноваты в том, что людям сейчас нечего есть. Вы добились своего, Вы будете самым популярным президентом! Скажите, "пан" "президент", вы спокойно спите?
Руслан, 17.12.2008, 19:04   Лінк
 
Голосування закінчено
По данным переписи населения 1989 года на украине проживало 52 млн человек. сейчас осталось меннее 46 млн и население продолжает сокращаться. За годы независимости население Украины убыло более чем на 6 млн человек. Предлагаю в связи с этим объявить режим Кучмы- Ющенка геноцидом против Украинского народа.
Дмитрий, 17.12.2008, 19:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи вважаєте ви доречним в той час коли в країні куди не кинь всюди дірки виділяти на памятник жертвам голодомору 235 млн.грн.Невже більше нікуди ці гроші діти.Чому на МРТ для інституту раку приїхав гроші збирати Пол Макарті .А у вас в голові голодомор бджоли і летючі миші.Поверніться до людей обличчям,а то ми як ті миші самі скоро вимрем.Я особисто голосувала за вас як президента а тепер СОРОМНО
галина, 17.12.2008, 19:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич ! вам надоело сушать про голодомор рассказы,решили на яву попробовать???????????
дж САЛО, 17.12.2008, 18:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент! Чи плануєте ви у своєму новорічному зверненні до народу, ще раз згадати загиблих під час голодомору, прочитати святкову молитву або запропонувати хвилину мовчання? Вам не здається що мешканці нашої країни ще не заслужили право у свято, яке залишилось з радянських часів, просто радіти та їсти свій олів`є, що вони ще недостатьньо жаліють? Також, ви не плануєте проголосити наступний 2009 рік роком Голодомору та Геноциду, це було б так чудово та відповідно реальному стану речей?
Вiктор, 17.12.2008, 18:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент,

Возможно вы хотите увидеть продолжение 1932-1933 годов?
Школьник, 17.12.2008, 18:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент! Вiдкрийте сторiнку для запитань рос.президентовi. А то вони своєму задати не можуть, цей контрiк робить шоу вiповiдаючи на всяку туфту. Зробiть iм послугу, щоб вони не мучились! Дарагие руссияне ! Ми вашу велику культуру i так знаємо Ображати президента чужоi краiни дiтей дружину пхати носа у внутр.справи не личить "славному"народовi. Ваш президент кукла-мукла ,вам подобається?Свiт смiється з нього, тiльки не вiдкрито, за спиною!Повагою користується газ i нафта !
Оля, 17.12.2008, 17:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент,

Я, як і вся наша країна вважаемо витрачання колосальних коштів на меморіали, бджоли, кажанів ит.д. продовженням геноциду який призвів до так званого голодомору 32-32 років. Ваша думка?
lukri, 17.12.2008, 17:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу, пише вам державний службовець. я живу в квартирі, яку не опалюють вже тиждень. На роботу сьогодні не пішов, оскільки в мене температура 38. Їм чіпси, люкс, (купуй українське) бо більше нічого їсти немає. Зранку зварив бульйон з 2 ножок буша. Моя дівчина на роботі, вона працює в Жовтневій лікарні лікарем - анестезіологом, зарплату їй не платять вже 2 місяці, але вона продовжує ходити, бо сподівається на подяку від пацієнтів. це вже холодомор? чи тільки початок?
Борис, Київ, 17.12.2008, 17:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Пан Ющенко ви вирiшили наглядно показати народу що таке голодомiр?
Олеся, 17.12.2008, 17:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый президент!
Скажите пожайлуста,Вы потратили 1 млн. на памятник жертв голодомора,когда страна испытывает кризис!!!!!Не давно в Киеве на половину уменшили подогрев квартир,в некоторых районах не было света!!!
В квартире холодно!!!!
Так давайте Вы ещё поставите памятник за 100 млн,и назавёте его ПАМЯТНИК ХОЛОДА,ГОЛОДА И ТЕМНОТЫ 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Саша, 17.12.2008, 17:43   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: