Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Голодомор

Останні запитання
Голосування закінчено
Я просто в шоке, НАМ и за НАШИ деньги он памятник поставил
Сергей, 22.12.2008, 13:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи визнає міжнародна спільнота час Вашого правління - геноцидом україниського народу?
Тимур, 22.12.2008, 13:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Нет уважения к этому президенту и к этой власти. Спашивать нет смысла.
Ющенко Тимошенко и Януковича посадить в одну камеру на 10 лет с конфискацией имущества.
Степан, 22.12.2008, 12:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите, какая фаза голодомора запланирована на первый квартал 2009 года?
петр, 22.12.2008, 12:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Андреевич, ты так похож на Валдиса Пельше,только вот деньги с карманов проподают.
люда, 22.12.2008, 11:20   Лінк
 
Голосування закінчено
господин Президент, а что Вы планируете в ближайшем будущем относительно мемориальных акций? будет ли установлен мемориал жертвам голодомора 2009 ? и сколько деревьев для этого будет вырублено? сколько в бюджетных средств запланировано потратить на такое важное событие? заложены ли эти расходы в бюджет 2009?
Змей Гаврилыч Огнедышащий, 22.12.2008, 11:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте скажіть, будьласка!
СКІЛЬКИ ви будете робити з голодомору подібність ХОЛОКОСТУ!!!
Не треба вподоблюватися кому небудь!
Киянин, 22.12.2008, 10:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Подскажите, сможет ли мемориал голодомору привлечь туристов? Если да, то сколько больных и нищих смогут одновременно просить милостыню рядом с ним, запланированно ли это в проэкте?
Алекс, 22.12.2008, 09:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Хочу поблагодарить Вас за открытие в нашем городе памятника жертвам Голодомора. Это достойное дело. Планируете ли Вы продолжать отрывать подобные памятники и продолжать двигаться в этом направлении?
Николай, 22.12.2008, 08:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Президент! Созрел вопрос относительно признания голодомора геноцидом. Так вот, я Вас в этом полностью поддерживаю в этом, и хочу уточнить, будете ли Вы продолжать открывать памятники жертвам этого трагического для всех украинцев события? Хотелось бы, чтоб Вы захватили все большие города Украины хотя бы...
Иван Васильевич, 22.12.2008, 08:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому Ваші предки вижили під час голодомору?
Игорь, 21.12.2008, 21:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!Вдячна Вам за те,що ви підняли історичну свідомість нашого народу через вчинення ряду дій,направлених на увіковічування пам'яті жертв голодомору.Однак,на мою думку,ми занадто багато уваги приділяємо чорним сторінкам нашої історії.Україні потрібні світлі образи,герої,які показуватимуть Україну сильною,які дозволять нам повірити у себе,свою міць,потенціал України.Я не проти того,щоб вшановувати пам'ять жертв війн,голодоморі,але проти того,щоб це ставало нашою нац.ідеєю
Михайлекно Тетяна, 21.12.2008, 20:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Мне нравиться то, что в Украине не забывают о прошлом. Ведь тот, кто не знает истории, не имеет будущого. На протяжении тех лет, когда Украина уже стала независимой, было много хорошего сделано, в том числе и по теме Голодомора. Уважаемый Виктор Андреевич, как известно в многих странах, запретили коммунистические партии, которые как раз и были непосредственными учасниками геноцида украинцев, возможно ли и у нас ввести такой запрет для коммунистов?
Люба, 21.12.2008, 20:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич! А Вы веруете в Ктулху?
Йа, 21.12.2008, 20:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич! Тема Голодомора - это тема нашей общей беды. Она забыта в учебниках истории. Спасибо Вам большое за то, что наши дети теперь будут о ней знать. Но, как Вы думаете, почему не все в мировом пространстве это понимают, и почему не все приглашенные Президенты приехали почтить годовщину Голодомора?
Василий Бурков, 21.12.2008, 19:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Спасибо Вам от всего народа за негаснущую свечу,которую Вы ЕМУ поставили!!!!!!!!!
Плохая примета-ставить свечки.....
Анатолий, 21.12.2008, 18:59   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи не доцільныше використати гроші для того, щоб продовжити життя хочаб одній дитині, ніж для того, щоб нагадати їй, що її смерть буде не першою. В.А.! Не жаліїте громадян своєї країни - пожалійте хочаб дітей!!!
Віталій, 21.12.2008, 16:54   Лінк
 
Голосування закінчено
Віктор Андрійович, чи не вважаєте Ви, що голод 30-х років був спричинений катастрофічним зневажанням владою інтересів звичайних людей, а не національною нетерпимістю? Останній хліб у селян приходили забирати такі ж українці. То ж це не був геноцид проти українського населення, а ЗЛОЧИН ПИХАТОЇ І ЖОРСТОКОЇ ВЛАДИ ПРОТИ НАРОДУ.І нам не треба обирати, хто правий - сучасний Ющенко чи Сталін в минулому, вас треба поставити в один ряд. Чи не так?
Студент , 21.12.2008, 16:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Закрывают Макеевский металлургический завод!!! 7 тыс. чел. остаются без работы и без средств к существованию. Чем действия советского правительства отличаются от ВАШИХ?
Анна, 21.12.2008, 15:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович, я не дуже вірю що ви прочитаїте це питання 18-ти річного громадянина України, але все ж таки - ви сьогодні піднімаїте питання про геноцид Сталіна 32-33, а ви не думали що вашими зусиллями в Україні досягнено кризи яку бабці називають новим голодом. Що можна говорити про Сталіна коли він хоча б переміг війну для нашого народу. А що ви доброго зробили крім пам'ятників голодомору? Від пам'ятників ситим ніхто з дитбудинків не стане. Не знаїте ви що робити із своєю владою!
ANDREY, 21.12.2008, 13:18   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: