Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Голодомор

Останні запитання
Голосування закінчено
Люди, исповедующие християнские заповеди, знают, что плакать по мертвым следует один раз в году- на день поминовения. Остальные дни- для плодотворной работы, жизни, счатья и радости! Пообщайтесь со священником. Исповедуйтесь. Вам надо силы для переосмысливания собственных духовных ценностей.
Гражданин Украины, 16.12.2008, 11:32   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, чому Ви забули про голодомор 1905 року за часів Миколи ІІ, та голодомори 1925 та 1948 років.
Станіслав, 16.12.2008, 10:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте!
В ході будівництва меморіалу пам*яті жертв голодоморів ви захотіли "щоб було зелененько" під час відкриття першої черги меморіалу.
Для цього було закуплено бельгійський газон на 5 мільйонів гривень. В день відкриття пішов сніг.. Та трава навряд доживе до весни.
Чи не є це розбазарюванням державних грошей?
Андрій, 16.12.2008, 10:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! Я та моя родина щиро вдячні Вам за вшанування пам"яті жертв голодомору.Але,як на Вашу думку,чому ця тема так дратує багатьох людей?Чому люди не можуть знайти в собі мужності,щоб просто пожаліти безвинно замучених? Невже це гєни так працюють?
Олена, 16.12.2008, 10:39   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Для багатьох українців події на Майдані-2004 це святі події, не дивлячись на політиків та зрадників. А для Вас?
Адже вшановувати пам'ять жертв голодомору можна було і в якийсь другий день! Невже для Вас стали байдужими ці події, яки привели Вас до влади?!!!!
Патріот, 16.12.2008, 10:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний... ви свідомо убиваєте народ україни, чи це Дружина ( ЦРУ ) підказує так робити?
І коли, за Вашими прогнозами, ми всетаки здохнемо?
Українець, 16.12.2008, 09:37   Лінк
 
Голосування закінчено
А куди ви витратили "відкати" від будівництва меморіалу Голодомору у розмірі 70 - 80 % від вартості того самого меморіалу (600 - 700 млн. гривень) ???
Бешкетник, 16.12.2008, 09:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент, а как вы относитесь к недавней инициативе киевлян, установить Мемориал
Геноцид&Голодомор 2009! имени В.Ющенко?
http://vkontakte.ru/club6222147
Украинец, 16.12.2008, 09:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Всупереч наростаючій негативній істерії щодо Вашої особистості я, навпаки, вважаю. що Ваша роль недооцінена та потребує часу для осмислення та запрацювання розпочатого. Дякую Вам за Вашу роль у розвитку теми Голодомору. На подібній "Темі" євреї захоплюють світовий простір, а нам хоча б захиститись від постійних зазіхань. Я Вас вважаю Патріотом України і, особисто для мене, це на сьогодні НАЙВАЖЛИВІШЕ. Ваші опоненти не задекларували свої ПРОУКРАЇНСЬКІ орієнтири і тому вони мене не цікавлять.
Євген, 16.12.2008, 06:00   Лінк
 
Голосування закінчено
яка користь від пам'ятника голодомору?
це щоб нав'язувати страх чи нелюбов до Росії?
Родіон, 16.12.2008, 02:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановный ПрЫзыдент!!! Отличаетесь ли вы количеством рук от нормального человека, и если да, то сколько бы понадобилось Виктор Андреичей чтобы автоматизировать и оптимизировать работу колбасного цеха да бы избежать голодома 1932-1933 годов
Дир. Колбасного Цеха, 15.12.2008, 23:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Геноциду - 2008 і 2009 немає. І не буде. І лише слабкі громадяни прогинаються. Сильні йдуть вперед. Чи не так?
Ірина, 15.12.2008, 23:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Бльо! Когда уже закончится попа в нашей стране, Гондурасе?..кстати не так нашу страну назвали..и наверное основатели не думали что страну доведут до такого состояния именно люди которые ею управляют! и почему в связи с кризисом..Россия к примеру выделила какието там средства..что б людям както было легче в кризисе в этом, а у нас..здрасьте..под новый год люди без зарплат сидят...и просто извените буду сосать чупа чупс на новый год .. и праздники.. в общем...преступность растет.. а мы сидим )
Scream, 15.12.2008, 23:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президенте! Чи збираєтесь Ви у майбутньому встановлювати пам'ятник жертвам голодомору 2009-2010?
jams, 15.12.2008, 23:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Президент ! На памятнике Голодомору место для последующих дат осталось ?! То , происходит в стране сегодня - это ли не геноцид ? Сколько можно на людском горе строить политику страны ? Или это наше счастливое завтра ?
СВЕТЛАНА, 15.12.2008, 22:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Не кажется ли вам, что геноцид происходит сейчас и сделали его вы виктор андреевич и ваши любы друзи?
Беська, 15.12.2008, 22:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте!!! Скільки можна тратити грощі на ці акції Голодомору? Це вже в минулому!!! Зараз треба думати о живих людях, які живуть зараз. Чи Ви вичтаєте як це робилося, щоби зробити Голдомор-2009? Якщо так, тоді я Вас мабуть "розумію".
Кирило, 15.12.2008, 22:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Не обращайте внимание на дурацкие вопросы. По всем номинациям плана Алена Далеса (план уничтожения славян) Вы впереди . Подумайте про свою безопасность - не все Вас понимают.
yurok, 15.12.2008, 21:56   Лінк
 
Голосування закінчено
Мистер Ющенко, прокомментируйте пожалуйста полное исчезновение тараканов за годы вашего пребывания у власти.
Считаете ли вы этот факт вашей личной заслугой как Президента?
Topor, 15.12.2008, 21:37   Лінк
 
Голосування закінчено
Памятник голодомору 2008 -2009годов когда поставят?
Sergey, 15.12.2008, 20:53   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: