Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента
Тема:  Газ і нафта

Вибір редакції
Голосування закінчено
Шановний Віктор Андрійович. На час "Помаранчевої революції" мені було 13 років, а я не знаю чому, мабудь це був поклик серця, стояла біля міської ради в м. Кривий Ріг і мріяла поїхати на Майдан. Я не жалкую про це...я навіть Вам вдячна, тому що я була рада, що нарешті в моїй країні буде гідний президент. Але чому все не так?Ми кричали "Ющенко" і посміхалися, Ми вірили і сподівались...але...Чому не видно Вашого президенства?Хто таких президнт?Де він?Я не бачу Ваших дій...зовсім.
Олександра, 16.12.2008, 17:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент! Я маю доньку 3 років, яка ходить в дитсадок. Будь ласка, дайте відповідь на моє запитання. Чи може ВИХОВАТЕЛЬ дитсадочка прожити на 700 грн.? З нового року це буде "гола" (без вирахувань) зарплатня людей, що навчають наших діточок. Усі доплати (за педагогічний стаж та муніципальну надбавку) знімають. З ними з/п становила 900грн. Чи може ви дозволите батькам офіційно доплачувати вихователям гроші, щоби вихователі не кидали свою роботу?
Nina, 16.12.2008, 14:23   Лінк
 
Голосування закінчено
"Шановный" Віктор Андрійович! Я студентом стояв на Майдані ще з першого дня і як недорізаний горлопанив "Ющенко! ...Ющенко!!!", після чого, як птах літав на крилах від гордості, що народ зумів, народ проснувся, народ отямився...три останні роки писав дисретацію з фінансів за прожитковий мінімум на рівні 100 у.е.... скажіть, може я щось не те кричав, що ніколи не матиму змоги купити квартиру для дружини і двійні, що народилася влітку? Дякую Вам лише за одне - впевненість у необхідності еміграції!
Сергій Мельніков, 16.12.2008, 14:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Здравствуйте, Виктор Андреевич. Я сейчас работаю в России. У меня вопрос. Какие программы существуют или планируют принять по защите украинцев в зарубежных странах и не навредят ли они нам. Спасибо.
Андрей, 16.12.2008, 10:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажіть, що означає в Україні безкоштовна медицина, коли кожен має особисто придбати від шприца до вати, не говорячи про медикаменти, що робити для тих хто не має для лікування грошей?
Ліна, 16.12.2008, 10:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Друзі, а чи не здається Вам, що Майдан 2004 р в ці дні саме тут, на сторінках pravda.com.ua? І що питання які ставляться до влади сьогодні, ті ж самі, що й 4 роки тому. Так чому нас ігнорують? Невже думка народу вже не помаранчеву владу? В мене є пропозиція: вимагати негайної відставки президента, розпуску ВР і уряду, заборонення балотуватися всим політикам, хто був при в списках останні 15 років, та створення уряду з молодих талановитих людей, які не зганьбили себе таким ставленням до України!
Устим Якимович Кармелюк, 15.12.2008, 19:32   Лінк
 
Голосування закінчено
В програмі "Молодіжного кредитування" брати участі не можу через вік (40 років),а мої молоді роки припали на 90-і, перебудову і беспорядок в країні. Я педагог і заощадити на житло нереально. Нашим батькам держава надала житло, молодь сподівається на пільги для молодих сімей, а хто подумає про моє покоління 35-45 річних українців (вчителів, лікарів) котрі або тиснуться в батьківських квартирах, або виїздять за кордон? Чому пільги в отриманні кредиту на житло надаються за віком, а не за потребою?
Галина, 15.12.2008, 18:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент, як ви можите пояснити те, що Україна була неготова до кризи? І хто за це відповість?
Валентина, 15.12.2008, 17:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому в Українi нiхто нi за що не вiдповiдає?
Починаючи з найменших ланок влади i закiнчуючи президентом.
Володимир, 15.12.2008, 17:16   Лінк
 
Голосування закінчено
Что делать, если банк поднял ставку по действующему кредиту на 50% (с 14% до 21%)? В связи с решением ВР обязан ли банк отменить свое решение? Дополнительный договор мной подписан не был, но в этом месяце уже платила по новой ставке.
Виктория, 15.12.2008, 14:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президент!
Чому для вирішення економічних проблем не запрошують спеціалістів, що гідно себе зарекомендовали в минулому? Чому продовжують керувати ті, хто довів економіку "до ручки"? Скрізь чутно треба, треба, а вже запізно. Чому пан Тигіпко не запрошений до антикризового комітету? Не час роздивлятися "кольори" спеціалістів, час дати їм можливість працювати.
Куди ви поділи талановитих людей?
Максим, 15.12.2008, 09:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому я несу відповідальність за порушення правил дорожнього руху і ніхто не несе відповідальність за неякісне дорожнє покриття, непрацюючі світлофори, неправильно розміщені дорожні знаки і ін.
Ігор, 14.12.2008, 22:25   Лінк
 
Голосування закінчено
Ув. Виктор Андреевич!
Нравится ли вам Юлия Владимировна Тимошенко как женщина (только честно ).
Андрей, 14.12.2008, 22:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте

Чому Ви не щирі зі своїм народом?

Срава Гонгадзе не розкрита. Але Ви ніколи не вийшли до людей і не сказали всю правду. Що вам заважає, хто заважає, чому. Так, щоб Вам повірили.

Діти-мажори безкарно давлять людей. Чому не покарані ті, хто робив липові протоколи по тих справах?

Ваші антакорупційні ініціативи дуже вірні декларативно
http://www.president.gov.ua/content/anticorruption.html
Але де Ваші КОНКРЕТНІ дії по їх впровадженню? Я пам"ятаю лише одну - по судді Зваричу
hel, 14.12.2008, 22:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте ми свого часу жили в наметах на майдані і щиро вірили в перемогу не у вашу як особи а в спільну нашу як прогресивної нації чому вже декілька років поспіль пропагується ідея про те що бандити сидітимуть в тюрмах але насправді ніхто туди не потрапив я не про сучасних бандитів я про комуно-большевицьких тиранів яких давно вже треба булоб піддати правосуддю засудивши їх і їхню ідеологію як свого часу німецький нацизм? Чому б не провести другий Нюрбернський процес над комунізмом?
Тарас Дунець, 14.12.2008, 20:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Я випускниця університету, через кілька місяців диплом. Питання:
1. ХТО візьме мене на роботу без досвіду, якщо безробітними опинилися навіть висококваліфковані фахівці?
2. ДЕ мені взяти грошей на житло? (Кредитів не дають, доходу не має)
3. КОЛИ я зможу стати МАМОЮ і не переживатиму, що моя дитина буде накормлена і матиме дах над головою?
4. ЯКЕ майбутнє у сучасної молоді? ЯКІ НАШІ ШАНСИ?
Катерина, Миколаїв, 14.12.2008, 02:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте,

оголосіть будь ласка розмір своєї заробітної платні за останні три місяці - ви ж держ.службовець і скромність тут недоречна. Людям буде цікаво почути, в теперішніх умовах, за скільки грошей, Ви керуєте даржавою та опікуєтесь добробутом громадян України.
Vasjilij, 13.12.2008, 19:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите,что Вас так связывает с Черновецким? Он ведет себя так,как будто от Вас получил карт бланш на беспредел в Киеве на все время Вашего правления.
Из за Ваших бизнес интересов с ним он наглеет все больше и больше.
К позору в Киеве,что касается "этого" мэра ,ВЫ причастны как никто другой.
Не стыдно Вам за то ,что Киев превращается им в натуральную помойку?
Валерий, 13.12.2008, 17:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Оцініть будь ласка стан с/г на даний момент по п'ятибальній шкалі.Дякую.
MiroSHlaW, 13.12.2008, 15:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Посещая другие страны, наблюдаю - везде люди доброжелательны и улыбаются. Нет разницы коренной ты житель или приезжий, с трудом говорящий на их языке - они ХОТЯТ тебя понять. Человек, гражданин своей страны, проходит таможню и его встречают со словами: "Добро пожаловать домой!". Когда я прилетаю на Украину - мне всячески стараются показать, что меня тут никто не ждет, или удивляются - "зачем вернулся"? Вопрос: как долго еще мы будем верить в свою страну и лучшую жизнь в ней?
Олег, 13.12.2008, 00:24   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери:
          
©2007-2008, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100