Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Діяльність президента

Останні запитання
Голосування закінчено
А Вы задумались, сколько людей из-за нервотрёпки, которую Вы устроили в жизни общества реально получили сердечно-сосудистых заболеваний?! После Ваших выступлений(и Ваших соратников), различных шоу, типа Шустеровского,резко поднимается/падает артер.давление, учащается пульс( у кого-то совсем останавливается...) У Вас ещё доля в фармацевтическом бизнесе?
КИЕВ-МОСКВА, 23.12.2008, 12:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, до останнього я намагався припиняти некоректні розмови в своїй присутності на адресу Президента моєї держави. тобто Вас. Але останнім часом хочу, щоб під прапорами Помаранчевої революції ті самі люди прийшли під Вашу адміністрацію з гаслами "Геть Ющенко"!!!. Метою акції вважав би не відставку,а демонстрацію, що символи і дух Майдану належать людям,а не Вам. На жаль, ви не стали лідером нації. Питання: Ви готові принаймні попросити пробачення???!!!
Роман, 23.12.2008, 12:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Предлагаю направить в Верховный Совет законопроект о защите утконосов - очень ценных зверьков, полезных для народного хозяйства. Млекопитающее, откладывающее яйца. К тому же ядовитое. Поэтому можно получать мясо, молоко, яйца, яд и шкурки. Не то, что летучие мыши...
Sarmat, 23.12.2008, 12:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня,шановний пане президенте!Під час кожной Вашой промови або інтерв'ю по телебаченню,Ви дуже майстерно жестикулюєте пальцями,руками,тощо,і складається враження, що Ви або масажист, або екрасенс, який заряджає своєю енергію все підряд.Чи не вважаєте Ви,що більшу користь народу(любім друзям) Ви б принесли, якщо б пішли добровільно у відставку, та спробували свої сили в якості масажиста, або в шоу "Битва екстрасенсів" на СТБ?В справах президента Ви 100% не професіонал!Вітаю з Новим Роком!
Дмтиро, 23.12.2008, 12:41   Лінк
 
Голосування закінчено
Нешановний пане президент!Невже ви вирішили у цьому році нам показати який є голодомор насправді,щоб ми на собі його відчули ? І знаєте ви,що ваша свічка -найдорожча на планеті серед памятників? І знаєте чи ви скільки можна було б за ті гроші вилікувати онкохворих дітей?Чи буває вам хоч іноді соромно перед народом?
ГРОМАДЯНКА, 23.12.2008, 12:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Ну что призовём на княжение в град стольный Киев Владимра - царя Московского та всея Руси?!
Киевской Руси нужен ВЛАДИМИР. А князя хоружевского та чикагского Виктора на свалку истории! Больно с половцами, да янычарами заигрывал(амерами, поляками...)
НЕСТОР-ЛЕТОПИСЕЦ из Одессы, 23.12.2008, 12:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Учитывая опыт вашего Босса, будут ли на конференции обутые посетители или только босиком???
Anatoliy, 23.12.2008, 12:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Г-н Резидент! Как Вы отнесётесь к тому, что бОльшая часть граждан Юго-Востока Украины будет скандировать: ПУ-ТИН!, ПУ-ТИН! ПУ-ТИН! ПУ-ТИН! ПУ-ТИН! ПУ-ТИН! ПУ-ТИН!!!!
Из Одессы, 23.12.2008, 12:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, не считаете ли Вы, что лучше получать заслуженные уважение и достойную оплату труда в благополучной процветающей внеблоковой стране, чем потихоньку выкручивать последнее из обездоленных людей в стране доведенной до банкротства и гордо нести звание академика двух сомнительных академий? И почему Вы так не считаете?
Гена, 23.12.2008, 12:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Пане Пезидент!
Оскільки, Ваш рейтинг пройшов так звану межу неповернення, чи не вважаєте Ви, що це дозволяє попрацювати на майбутнє країни, впроваджуючи реформи котрі потрібні країні, але котрі в силу різних обставин є непопулярними в народу та ваших спонсорів. Все одно Президентом країни, Вас необируть, але свій позитивний слід всеж змоглиб залишити.
Дмитро Вікторович, 23.12.2008, 12:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи не соромно Вам бути Президентом бідної країни? Що Ви зробили за роки свого президенства, щоб "маленькі українці" видерлися зі своїх злиднів? Нащо Вам ще один президентський термін?
Крапка, 23.12.2008, 12:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Здравствуйте Господин Президент.
Знаете ли Вы, что регион, который Вас больше всего поддерживал (Западный), практически отвернулся от Вас? Понимаете ли Вы, что Ваши действия и действия правительства практически привели экономику страны в состояние коллапса? Вы равняетесь на Европу? - так к Вашему сведению в Европе политики после таких промахов подают в отставку.
И последнее - настоятельно рекомендую ответить на "больные" вопросы - проявите себя хоть раз.
Поймите же - Майдан уже не поможет!!!
Кукарцев Алексей, 23.12.2008, 12:02   Лінк
 
Голосування закінчено
чи готові Ви, Віктор Андрійовичу, як голова нації, як чоловік надати роз"яснення стосовно ситуації що сталася в Нашій країні? чому за те що був зупинений інспектором ДАІ Ваш син були "розпущені" ДАЇшники, а за то що твориться в країні якось Вам "непанятнааа", кого розпустить в даному випадку чи дана ситуація вашої родини не "касаєтся"!!!? чому такий великий розрив "бідні-багаті" і чи є сенс виходити на роботу? спробуйте хоча б один місяць прожити скажімо на 1тис гривень. покажіть приклад нації.
Льолік, 23.12.2008, 12:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли ж настане день звільнення від президента - злочинця, тобто від вас? Я ва по-людськи раджу - підіть у відставку, а потім подайтеся у якийсь монастир та на колінах перед Богом спокутуйте всі ваші гріхи - подумайте про свою родину. адже вони ні в чому не винні!!!!!!!!!!1
Ліза, 23.12.2008, 12:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Многоуважаемый Виктор Андреевич, что вы сделали для большого адронного коллайдера? Считаете ли вы что перенесения срока его запуска повлияло на мировой кризис, так как мы все могли погибнуть, если бы запуск не перенесли, еще до кризиса, и не познали бы что такое кризис?
Евгений, 23.12.2008, 11:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Добрый день!
Виктор Андреевич, если во время следующих президентских выборов Вы не выиграете, будут ли эти выборы объявлены сфальсифицированными и будет ли вновь собран Майдан??
Александр, 23.12.2008, 11:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Така собi байка:

Был в семье тяжело больной ребенок.
Не неизлечимо больной, просто лечение дорогое.
Отец семейства работал, не покладая рук.
Мать ребенка тоже экономила на всем, чем могла.
Но первоочередная задача отца - построить памятник своему дедушке,
который умер 75 лет назад. И он построил этот памятник,
но на лечение ребенка не осталось денег.

Вопрос:
Как Вы отнеслись бы к такому "отцу" и Вам это ничего не напоминает?
Юрий, 23.12.2008, 11:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Жду 18.00. Первый раз за последний год не брошусь переключать канал, увидев Вас на экране.
Sarmat, 23.12.2008, 11:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Пан президент, коли ж ви відповісте хоч би на деякi з цих питань???
Юрiй, 23.12.2008, 11:33   Лінк
 
Голосування закінчено
Вельмишановний Віктор Андрійович. Треба мати справжню мужність, щоб залишатись Президентом держави у такий скрутний час. Багато Вам ставлять палки у колеса, але щоб робити зміни, треба хочаб почати цей рух. Багато людей цього, нажаль, досі не розуміють. Тому у мене до Вас таке питаннья - кого з молодих політикив і посадовців Ви бачите як зміну тим, хто вже засидівся у своїх кріслах... Кого бачите правоприемников вашої ліниї розвитку держави. Дякую за відповідь.
Михайло, 23.12.2008, 11:32   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: