Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента




Тема:  Діяльність президента

Останні запитання
Голосування закінчено
Пане Президенте! Я, як і багато наших співвітчизників розуміємо, що політика не робиться у білих рукавичках, що це мистецтво боротьби, гри, компромісу тощо і часом буває дуже болісно за те, що наміри були чисті, але чи то не сприйняті людьми, чи то не дали очікуваних результатів.Закликаю Вас згадати золоте правило для будь-якого політика,чи то демократичного чи то автократичного - влада базується на силі і згоді. Моє запитання - чи вважаєте ви можливим залишатись на посту за нинішніх обставин?
Іван, 22.12.2008, 15:44   Лінк
 
Голосування закінчено
на каком основании вы продаёте оружие грузиии ? Для уничтожения мирного населения . И когда мы вас будем судить за это ?
Валера , 22.12.2008, 15:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому Ви не дасте нарешті наказу СБУ заарештувати за зраду України цих горлопанів з Уряду та Верховної Зради?
Максим, 22.12.2008, 15:42   Лінк
 
Голосування закінчено
пане Президент!
скільки можна так мучити свій народ? Скільки Ви заробіли разом зі Стельмахом на валюних махінаціях у маштабі всіеї країни, Ви так собі готуєте безбідну старість десь на ранчо в США? А дружина теж не погану копійку приносить до сімейного бюджету своїм фондом, замість допомоги хворим ? Дай Боже Вам до кінця свого життя прожити на мінімальній заробітній платні нашої країни.
О, 22.12.2008, 15:34   Лінк
 
Голосування закінчено
вікторе андрійовичу ви дали можливість людям відчути подих волі сьогоднішня пропаганда медведчука-тимошенко потужна тому хай допоможе вам господь
михайло, 22.12.2008, 15:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите пож-та. а Вы сможете ответить хоть на один вопрос это форума прямо?
Вася, 22.12.2008, 15:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент! Де обіцяні Вами 5 млн робочих місць? Не бачу бандитів, які сидять в тюрмах. Бажаю Вам жити на 800 грн на місяць, які до того ж не виплачують вчасно. Пора Вам затягти паски і перестати грабувати країну та обдурювати народ. Мені соромно за те, що я стояв на Майдані. А Вас і Вашу команду, а також весь парламент і уряд потрібно посадити а потім розстріляти.
Андрій, 22.12.2008, 15:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу, що Ви як президент робите для об'єднання патріотичних сил в країні? Патріотичних - це тих, що люблять землю, на якій народились та живуть, свою діяльність спрямовують на розвиток суспільства: збереження навколишнього середовища, розвиток культури, охорони здоров'я громадян, вдосконалення та ефективне використання засобів виробництва.
Кропива Сергій Григорович, 22.12.2008, 15:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу, чи добре ставиться до Вас Балога, в чиєму Секретаріаті Ви працюєте на посаді Президента?
Олег, 22.12.2008, 15:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда вы прекратите заниматься фигней (типа спасения летучих мышей, признания голодомора,растранжиривания средств на памятники) и займетесь делом? Или вы на дело просто не способны? Может Америке не нужна просто сильная Украина?
Гражданин, 22.12.2008, 15:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Что Вам это напоминает? :
1.Развалить промышленность страны.
2.Сократить население на 7 млн. чел.
3.Растратить золотовалютный резерв.
4.Поставить рекорд по количеству коалиций в единицу времени.
5.Ввести веерные отключения.
6.Путем бездарной кредитной политики лишить молодые семьи жилья.
7.Вынудить половину страны говорить на чуждом языке.
8.Нести голодомор в массы.
9.Пордать оружие Грузии и Нигерии, неликвидное - взорвать на складах.
10. Проводить внешнюю политику в интересах НАТО.
Леша, 22.12.2008, 15:03   Лінк
 
Голосування закінчено
ПАНЕ президент, скажіть , чи буде україна в наступному році з газом, і хто заплатить тих 2млрд.$ боргу.Як , поясніть,що ви на протязі року не поцікавилися цим питанням?Скільки ще разів, ваші лакеї, будуть підносити ціни на газ, до економічно обгрутованого рівня, і хто обгрунтовує той рівень, напевно ті в кого зарплата десятки тисяч, а як-же нам, простим смерДАМ бути .Гляньте на кількість запитань, кількість голосів, за кожним із них стоїть крик душі і це лише вершина айсбергу.
krasnosilka, 22.12.2008, 15:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент, скажить, а хто ми для Вас?
Борець, 22.12.2008, 14:51   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу, а щоб Ви робили, якби в зв'язку з фінансовою кризою Вас звільнили з посади президента України?
Allex, 22.12.2008, 14:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Гн.Призидент как вы считаете не пора ли вам взять самоотвод? Хватит мучать Народ Украины.Ясно что понятие стыда и совести вам неизвестно, но хотябы побойтесь революции. Вас же расстреляют. В СССР врагов народа преследовали даже за тереторией страны и приводили в исполнение смертный приговор, почему вы не проявите инициативу по принятию такого решения сейчас? Боитесь за свою жизнь? Вы в списке оин из первых. Судя повсему.
Желаю вам встретить новый год так как вы этого заслуживаете - в тюрме.
Гражданин, 22.12.2008, 14:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Знаете, товарищ президент, на вас даже ботинков жалко...
Razr, 22.12.2008, 14:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Идея с конфиренцией это - маразм. У него же рейтинг 3%... я вообще ни одному его слову не верю...
Виталий Анатольевич, 22.12.2008, 14:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Господа Украинцы, а че плачете то собственно? Организовывайте референдум и присоеденяйтесь! Мы поддержим. Конституции обеих стран позволяют. Будет в новом году нехилый флешмобчик'с...
Вася, 22.12.2008, 14:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажыте у вас хватит наглости балотироватся на второй срок?
dima, 22.12.2008, 14:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему после прихода Вас к власти, народу Украины стало жить невыносимо тяжело?
Когда наконец Вы хоть что то сделаете, вместо того чтобы говорить?
Виталик, 22.12.2008, 14:11   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14
Усього:
13491 запитання
1678082 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
Партнери: